Ovo je “hamburger” sa Plitvičkih jezera za 30 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Ovo je “hamburger” sa Plitvičkih jezera za 30 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ovo je istina živa, hrana na Plitivcama je UŽAS! Bio nedavno s obitelji i prijateljima, posluga katastrofa, hrana živi užas, bilo me strah djeci dati da jedu. Jeli piletinu i kotlete, a pile iz supermarketa, prerezano na pola i malo stavljeno na oval od kotlovine da se ugrije…PRESTRAŠNO…iznutra ledeno, suho da ne možeš prožvakat, moram još jednom napisat UŽAS

potvrđujem, katastrofa, rade budale od ljudi a od 01.07. cijena ulaznice iznosi vrtoglavih 180,00 kn za odrasle i 80 za djecu do 18 godšto te parking 7 kn sat pa si izračunajte koliko posjet plitvicama košta jednu obitelj…koma[emo_vrtimise]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Obiđite Plitvička jezera, i snimite reportažu o zapuštenim objektima, raskopanom hotelu, devastiranim stazama i sl…..hamburger…?
Pa, to je samo primjer pljačke turista…koji je slučajno zabilježen.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

takvi ‘hamburgeri’ su već godinama, i to je jedino pametno što imate tamo za pojesti. sve je zatvoreno, nema ničega osim tog jednog lokala sa smješnom ponudom. u stvari, dva su. 🙂

uopće mi nije jasno zbog čega je hamburger u ponudi?

Kaj su došli kauboji s Winetuom pa su nam ostavili HAMburgere u nasljeđe?

Kako su Plitvice svjetski fenomen, bilo bi pametno to iskoristiti pa turiste upoznati s gastro ponudom iz cijele Hrvatske.

A za to treba i malo uložiti i u osoblje, a ne imati kuhare koji ne znaju kako izgleda Hamburger. Kuhar očito nije iz Amerike i nije radio u MC Donaldu.

a što bi vi? ako mislite da možete bolje, otvorite vi fast food tamo pa nudite svoje hamburgere. da ovo meni donesu, ja bih se digao i otišao. a ova osoba što je to naručila i dobila – nek uživa u hamburgeru kad se ne zna postaviti.

...povijest se ponavlja...

New Report

Close