Ostojić: HZZO od 1. siječnja treba postati osiguravajuća tvrtka

Naslovnica Forum Komentari članaka Ostojić: HZZO od 1. siječnja treba postati osiguravajuća tvrtka

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Predlazem da HZZO promjeni ime u Ostojic Care

Jos jedan pokusaj kreativnog racunovodstva da se prevesla EU i procedura prekomjernog deficita. Ili pokusaj da se poveca doprinos za zdravstveno.

Kako ce se HZZO sada financirati? Nesto kao HTV, kroz preplatu?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

kad bi iz hzzo-a izbacili porodiljne naknade hzzo bi bio cak i u plusu…
porodiljne naknade nemaju veze sa zdravstvom (ispada kao da je to neko bolesno stanje biti trudan ili skrbiti o novorođenčetu) već sa pronatalitenom politikom što znači da bi trebale biti u ministarstvu soc skrbi a ne u min zdravstva


kad bi iz hzzo-a izbacili porodiljne naknade hzzo bi bio cak i u plusu…
porodiljne naknade nemaju veze sa zdravstvom (ispada kao da je to neko bolesno stanje biti trudan ili skrbiti o novorođenčetu) već sa pronatalitenom politikom što znači da bi trebale biti u ministarstvu soc skrbi a ne u min zdravstva

S obzirom kako ova vlada tretira mlade ljude, izdvajanje za porodiljne naknade ce uskoro postati zanemariva stavka.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

kad bi iz hzzo-a izbacili porodiljne naknade hzzo bi bio cak i u plusu…porodiljne naknade nemaju veze sa zdravstvom (ispada kao da je to neko bolesno stanje biti trudan ili skrbiti o novorođenčetu) već sa pronatalitenom politikom što znači da bi trebale biti u ministarstvu soc skrbi a ne u min zdravstva

@ neo,

kada bi ti dragi Bog dao da postaneš roditelj drugu pjesmu bi ti pjevao.
Sva ministarstva bi morala dati doprinos majkama i pronatalitetnoj politici jer nas uskoro neće biti.

.

perotheHDZfun
otkud ti znaš što je meni dragi bog dao ili nije dao!?!?!?!
ajde sad ponovo pročitaj moj post pa logičkim slijedom metodom indukcije zaključi što sam ja mislio…jel ima negdje skrivena misao ‘ukinuti porodiljne’
…bolje da si prokomentirao twixerov post jer kako su tvoji radili zadnjih 20godina (a SDP IH SAD SAMO KOPIRA) porodiljne će stvarno biti zanemariva stavka u proračunu

New Report

Close