OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bas me zanima kakav ce biti odgovor i koliko cu dugo na njega cekati.



https://novac.jutarnji.hr/aktualno/predsjednik-uprave-ht-a-hrvatska-je-premala-za-vise-od-dva-teleoperatera/8122055/

Neće se ht tek tako odreci optime očito je, pitanje je samo kako misle zadržat upravljanje i da li su pronašli način kako da je 'kupe' zapravo, tj šta to znaci. Smjesno je da bi predsjednik uprave govorio o kupovini a da nema nekih cinjenica

Pajdo štiti monopol, najrađe bi on da postoji samo jedan teleoperater, HT i nitko drugi.
[/quote]

Ta daaaaaaaaaa

Eto prodaja još nije ni počela a oni se već bave špekulacijama, da je bar naveo cijenu po kojoj misli kupiti Optimu…

Pa lijepo je u članku napisano: preuzeli smo Optimu koja je kupila H1….

Nisu je kupilu, već kao svi normalni hrvatski investitori- preuzeli. Ta-daaaa

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


Pa lijepo je u članku napisano: preuzeli smo Optimu koja je kupila H1….

Nisu je kupilu, već kao svi normalni hrvatski investitori- preuzeli. Ta-daaaa


Ha ha ha…

Jel netko nazvao “regulatora” ?
“Regulira” li on ovo još uvijek ili je i u njegovu fotelju zasjeo netko iz HT-a ?

Ja sam poslao mail u AZTN i cekam odgovor.

Jasno je da HT još uvijek nije kupio OPTE, nego da samo upravlja firmom te da je ovo nespretno izražavanje, ali je iz intervjua jasno da bi HT vrlo rado to učinio, kad bi regulator to dozvolio. No obzirom da prevladavajući tržišni položaj HT/T-com, gotovo sigurno to neće proći jer bi Tele 2 i VIP/A1 napravili pravi dar mar kod EU tijela. Zato treba očekivati da će OPTE ipak u prodaju nekoj trećoj strani.

Ignore: KressoM, delux

Po kojoj cijeni bi HT kupio Optimu ?


Po kojoj cijeni bi HT kupio Optimu ?

Ako se njih pita-po što nižoj, kuna po dionici bi im vjerojatno bila super.

Ignore: KressoM, delux

HT ce dobrom prodajom Optima zaraditi 15-20 mil EURA.
To nije mali novac uz to sto momentalno zaraduje na njoj…a treci operator ili mozda A1 ili Tele 2 ce sigurno se dobro potuditi da kupe Optimu.

Po kunu bi i Todoric,,,,pa se vidi
do kud je dogurao i di je nocio…..
Ozbiljno pitanje je postavio kolega…koliko vrijedi Optima?
Ebita za ovu godinu je….,dug…, koliko se prodaju firme iz telekomunikacija…,veliki broj korisnika…,samo dva velika operatera su na trzistu…., sve u susjedstvu se kupuje i cijena se ne pita…
Zanima me misljenje Vas koji ste u ovom unutra.?
pozz svima

New Report

Close