OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HT jača svoju poziciju: Od Hrvatske pošte kupio evotv


..još ostala Optima na prodaju ……a i to će brzo da se riješi…


Bilo bi zanimljivo saznati i koliko ga je platio?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/qeaYbR8F798AO6NFMZwo8Q==.pdf

Iako je to low-end operater. Zapravo to uopće nije IPTV operater jer se signal prenosi preko DVBt. To su kupili samo korisnike. Tu nema nikakve infrastrukture.

jedno pitanje za knjigovođe i iskusnije, ako osiguravateljska kuća posjeduje dionice firme A koje je knjižila 0 iz nekog razloga jer je firma A pred bankrotom, no igrom slučaja se ta firma A pripoji firmi B i dionice firme A postanu dionice firme B, hoće li osiguravateljska kuća prodati sve nove dionice firme B ?

ask je nagomilan da tko god lupi po bidu… bilo bi zanimljivo vidjeti šta će se dešavati dalje ako netko stvarno pokupi sve do 1,7


ask je nagomilan da tko god lupi po bidu… bilo bi zanimljivo vidjeti šta će se dešavati dalje ako netko stvarno pokupi sve do 1,7

da netko jače potegne po asku, krenuli bi i drugi za njim pa je pitanje bi li ovaj plašljivac na 1,70 kn uspio uteći na vrijeme ;-))



ask je nagomilan da tko god lupi po bidu… bilo bi zanimljivo vidjeti šta će se dešavati dalje ako netko stvarno pokupi sve do 1,7

da netko jače potegne po asku, krenuli bi i drugi za njim pa je pitanje bi li ovaj plašljivac na 1,70 kn uspio uteći na vrijeme ;-))
[/quote]

ovo mi fakat izgleda da kupac nabildava ask.. i izgleda da to ne radi zbog profita od par lipa.. želi uplašiti da što više prodavača da lupaju po bidu.. da je veće likvidnosti na tržištu netko bi ga pomeo u šusu do 1,7 kn

Da li netko zna tko to prodaje tolike kolicine i zasto?

Nazovi pa ih pitaj!

A zašto netko prodaje RIVP ili DLKV? Pa i ADRS i ostale dionice?

Samo tamo trezor brani cijenu pa nema pada. A i činjenica je i da netko vrti istu količinu, ovih 50k od jučer je netko odmah nalijepio na prodaju. To su sve malene količine u odnosu na ff.

Netko očito slaže prodajne naloge, očito s namjerom da impresionira potencijalne prodavače…. sto pitanja, sto mogućih odgovora.

Ovdje je ask sad me vidiš, sada me ne vidiš….uspjela sam pogledati nekoliko puta tijekom sat vremena..
Ma……
Ne mogu vjerovati da se veliki računi nisu uspjeli preko brokera dogovoriti za čitavu količinu za poznate kupce……nego mrcvare papir mjesecima natežući se za male novce. Treba dokupiti tko može i zatvoriti monitore do 01.06.2019.

A rba ako nastavi prodavat?
Ima 2 milje komada, a bilo je već transakcija

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Odakle više izlaze sve ove silne dionice na rasprodaji, a top 10 se ne mijenja?! Ovo je nešto ko Dalekovod…
Broj uvrštenih 69.443.264

molim moderatora da otvori temu[b] BEAR MARKE[/b]T 2019-2020 godina

Je, al od toga ti je 60 i nešto posto u vlasništvu većinskih vlasnika. Zabe i HT-a. Njihove se dionice neće naći na prodaji, barem ne u ovom sitnom kokošarenju kojem svjedočimo povremeno.

New Report

Close