OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@Popolo – Zašto bi? Taj šta prodaje očito žuri izaći, možda zbog otkrivanja skrbničkih, možda jer mora platiti djeci faks, ko zna, u svakom slučaju ruši cijenu još negdje od 3 šta znači da je spreman ići i niže samo da proda.

ne bih rekao, donja granica mu je mjesecima oko 1,6 kn


A ja evo kupujem cca 30k komada po 1.6 i pružam mu priliku da se riješi balasta. Vi mu ponudite više ako želite, ovo je slobodno tržište…

dok si ti čekao, ja sam ovaj mjesec već kupio na 1,6 kn oko 35.000 komada, a moguće da uskoro počistim i dio toga što se nudi ispod 1,7 kn

Nekako mi sve izgleda da cemo do Bozica puno toga znati….lagano se gubi strpljenje i svi bi sad u Optimu…
Danas bi mogli i dosta vise ako netko ovo pokupi na 1.66

To te ja pitam 🙂

Uh, skoro ste me nagovorili da počistim sve ovo na asku na 1,66……
Sad vidim da je jako dobro da nisam…..:)

A i ovaj što je kupio 50k komada na 1,60 i postavio se odmah na ask na 1,70 će sigurno tako odmah prodati…..:)

To ćeš znati za otprilike godinu dana dal je bilo dobro, ili nije.

Znati će se i ranije.
01.06.2019. HT mora Agenciji podastrijeti plan prodaje.
Ispravite me ako griješim…
Smiješna su ova natezanja na asku i bidu za jednu lipu….niti se obogatiti, niti osiromašiti za to.


A i ovaj što je kupio 50k komada na 1,60 i postavio se odmah na ask na 1,70 će sigurno tako odmah prodati…..:)

taj ni ne misli prodati nego i dalje kupuje, to je valjda jasno? 😉

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

koliko ima još za prodati ovaj majstor? naime, u zadnja 4 dana prošlo je oko 180.000 dionica, danas još oko 110.000, što je blizu 300.000 komada. zadnji u top10 ima 720.000, a po podacima iz top10 nitko ne prodaje. znači ovaj koji izlazi mogao bi imati još možda 200-300 K dionica ili manje? ako je tako, to je mali broj koji će tržište bez većih problema pokupiti. prati tko ispod top10?



A i ovaj što je kupio 50k komada na 1,60 i postavio se odmah na ask na 1,70 će sigurno tako odmah prodati…..:)

taj ni ne misli prodati nego i dalje kupuje, to je valjda jasno? 😉
[/quote]

Ja mislim da je on uplašen i da kad njega pometu, a jednom valjda hoće… onda će nastati popriličan squeez i cijena odlepršati gore. Al obzirom na sentiment i strah među malenim ulagačima… možda i ne bude tako.


koliko ima još za prodati ovaj majstor? naime, u zadnja 4 dana prošlo je oko 180.000 dionica, danas još oko 110.000, što je blizu 300.000 komada. zadnji u top10 ima 720.000, a po podacima iz top10 nitko ne prodaje. znači ovaj koji izlazi mogao bi imati još možda 200-300 K dionica ili manje? ako je tako, to je mali broj koji će tržište bez većih problema pokupiti. prati tko ispod top10?

Pa vidiš da ti vrti iste dionice, kupi po 1,6 pa prodaje po 1,7. Vjerojatno je bilo više prodavača, al očito se dosta toga i prodalo. To su sve maleni iznosi odnosno dnevni prometi pa ne bih oko toga mnogo dramio. Sentiment je loš općenito, a rezultat toga vidimo na burzovnoj tečajnici. U neka bolja vremena, sve bi se to riješilo u dan… ili dva.

Bilo bi zanimljivo saznati i koliko ga je platio?

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/qeaYbR8F798AO6NFMZwo8Q==.pdf



A i ovaj što je kupio 50k komada na 1,60 i postavio se odmah na ask na 1,70 će sigurno tako odmah prodati…..:)

taj ni ne misli prodati nego i dalje kupuje, to je valjda jasno? 😉
[/quote]
Blokira cijenu dok ne pokupi sve slobodne dionice

New Report

Close