OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gledalica izgleda fantastično.
Oni koji vjeruju u budućnost Optime mogu kupiti velike količine po jako povoljnim cijenama.
Skriveni MM ( koji se baš i ne skriva previše ) savršeno gura cijenu prema dolje, ali to nema nikakvog utjecaja na konačno rješenje.
Važan je samo konačan ishod, a bilo kakvo drukanje ovdje je potpuno nepotrebno.
Ako vjerujete kupujte, a oni koji nemaju Optimu sada neće je kupiti niti da padne na 1 Kn.
Drukanje za pad dionice bez sudjelovanja u trgovanju je gubitak vremena, pa ne znam zašto se ovdje neki ljudi toliko trude.

@ kvart
I ja ću dokupljivati na 1 Kn, ali i puno prije.
Sretno.


Gledalica izgleda fantastično.
Oni koji vjeruju u budućnost Optime mogu kupiti velike količine po jako povoljnim cijenama.
Skriveni MM ( koji se baš i ne skriva previše ) savršeno gura cijenu prema dolje, ali to nema nikakvog utjecaja na konačno rješenje.
Važan je samo konačan ishod, a bilo kakvo drukanje ovdje je potpuno nepotrebno.
Ako vjerujete kupujte, a oni koji nemaju Optimu sada neće je kupiti niti da padne na 1 Kn.
Drukanje za pad dionice bez sudjelovanja u trgovanju je gubitak vremena, pa ne znam zašto se ovdje neki ljudi toliko trude.

@ kvart
I ja ću dokupljivati na 1 Kn, ali i puno prije.
Sretno.


samo oni koji sigurno znaju što će se dogoditi s Optimom, mogu ovo bezbrižno kupovati ili prodavati, svi ostali koji nagađaju, bolje da nešto drugo gađaju, nije mali broj slučajeva bio da su mali izigrani naveliko
i jedna preporuka kolega upupup, vi bi trebali biti valjda vijesnik i zagovornik rasta, a ne predviđati da će na kunu ili promijenite nick u tuptuptup (malo šale)


Ili kojoj 1 korisnik vrijedi 625 kuna.

Koliko bi realno vrijedio 1 korisnik telekoma?

@ Pur Co
Šala uvijek može.
Pad je OK. Ako kupim po 1 Kn, tu količinu ću prodati po X10.
Ovo što sada imam množiti ću samo sa 4.
POHLEPA.
Rizik je dio posla pa je i to uračunato.

Kako sad stvari stoje, izgleda da bih ja svoju kupovinu mogao dočekati puno prije nego sto sam se nadao…..

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/qPcFgvjUKlZy6SX762chFw==.pdf

ovi što najavljuju kupnju na 1 kunu je isto ko i da očekuju kupnju na 5lipa.. ali u tome i je stvar.. oni misle da ovo nije deal za njih.. siguran sam da će za njih Optima i tada biti preskupa.. te ni tada neće kupovati.. jer Optima na 2,5, 1,6, 1 ili 0,05 ima iste rizike.. ali ovisno o ulazu jako se mijenja potencijalna zarada.. tako da po meni su to čisti oportunisti koji čekaju koju drhtavu ručicu da im prepusti svoje papire..

Potpuno tocno ( Kivi )….
Tu je vrlo jednostavno…tko ima novaca i misli da je ovo dobra prica…treba kupovati.
Sad je povoljno….po meni. Mozda nije tako ali ja mislim da je.
Tko nema dionica i novaca taj pise svasta i tak se zadovoljava….i to je uredu.Razliciti smo.
Mislim da ima se razlicitih pogleda na ulaganje i to je uredu.

Trebalo bi tražiti od Agencije da ukine rješenje o dozvoli upravljanju HT nad optimom budući da ne upravlja dobro a što se vidi u rezultatima i da treba naći drugog upravitelja.ujedno HT je u sukobu interesa a izvedba upravljanja to potvrđuje

Optima telekom 2007 god ipo
• 2,820.700 dionica
205.000 pretplatnika

prihodi 2006. – 182 milijuna kuna
očekivani prihod 2016. – 1,17 milijardi kuna ,;-) ovo je prejako .

https://lider.media/arhiva/29966/

kolko ima danas dionica ,prihoda pretplatnika i dobiti ?

molim moderatora da otvori temu[b] BEAR MARKE[/b]T 2019-2020 godina

snajperist:2007 OPte cijena se vrtila oko 266kn*2,8 mil dionica isp da je na burzi vrijednost bila 742 milkuna…danas nema 200 tis neg 170 tis korisnika al danas tržišna cijena opt 1,60*89 i danas na burzi vrije 110 mil kuna ..znači danas je tržišna cijena opte oko 7 puta manja neg 2007 što je nerealno…

ciljani dokup na oko 1,2-1,3 kn

New Report

Close