OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U ovom krugu najniža cijena je bila mislim 2.54
Očito ih zeli prodati pošto-poto pa mu treba spustiti cijenu…na 2.30 pa nek lupa!

Po meni ima još 400000 komada , koje bi prodao . Naš sitniš mu ne daje previše prostora za iskrcaj, ali zbog konstantnog spuštanja cijene, čini mi se da baš i nema vremena za igranje, pa koristi svaku šansu .

Vrlo vjerojatno, postoji dogovorena cijena, dobrovoljac koji će pokupovati ostatak, na isteku roka, a sve ovo je pokušaj prodaje po većoj cijeni . Za sada, mu i ne ide tako loše, koliko vidim ima onih koji neznaju kud će s kešom.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Opet netko forsira kupnju na 2.60, prva slijedeća kupnja je na 2.55.
Znam da je 2.60 povoljna cijena ali zašto kupiti skuplje ako možemo jeftinije a prodavač očito rasprodaje velik broj dionica…ne razumijem.

A Ako je to prodavač ?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


A Ako je to prodavač ?

Moguće naravno….prodao bi on i na 2.40 po meni a onda i na 2.20.


….prodao bi on i na 2.40 po meni a onda i na 2.20.

Ispod 3 kn naslagalo se već preko 60.000 dionica. Trgovanje će se morati spustiti na niže razine (moguće na oko 2 kn) da bi bilo prometa jer po ovim cijenama očito je da nitko nema namjeru kupovati.

Ignore: KressoM, delux

A to ti znaš iz prve ruke?

Kao, ono 60000 komada je nevjerojatna količina.

Vidiš, ja za razliku od onih koji glorificiraju burekdzije mislim da su oni običan isprdak koji umjesto u kockarnici svoje sitne poroke zadovoljavaju na burzi. I da zapravo ničemu ne služe osim zajebavanju poštenog naroda i ovakvim besmislenim piskaranjima.

53.000 dionica prodaje se na 2,59 kn
10.000 dionica prodaje se na 2,60 kn
skoro 13.000 dionica na 2,67 kn
do 3 kn je sada preko 100.000 dionica na prodaji

zato je teško shvatljivo zašto je kupnja i dalje ovako visoko?? jedino ako to nisu fake kupovni nalozi samih prodavača koji tako stvaraju privid kupnje??

evo i jakog kupca sa 100000 komada na 1,5kuna

pa nek se istrese do 1,5 pa idemo dalje ……
ne vidim u cemu je problem ? 😉 imam nekaj sitno opte

Pa neka stavi tih pola milijuna dionica ili koliko već ima na kunu, pa ce se valjda prodati……isto kad i VDKT…..

Počeo je sa 3, i do sada mu dobro ide .

Mada mi se čini i da se neki rok primiče kraju, pa se stavljaju i malo veće količine na prodaju . Tu ga sad i burekđije ometaju, kao i drhtave ručice.
No, još uvijek ima optimista koji se vrijedno podmeću i omogućuju bolju cijenu .

Osobno, mislim da je 2 donja granica i da će se tu sve rasprodat.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

I Merkur je prodavao, prodavao, i prodao.

New Report

Close