OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

obzirom na masu dionica za koju se očekuje da će uskoro pokušati promijeniti vlasnike (bivši dioičari H1, dionice u vlasništvu pok.Hanžekovića), mislim da nema smisla kupovati iznad 2 kn. što kažu ostali?


obzirom na masu dionica za koju se očekuje da će uskoro pokušati promijeniti vlasnike (bivši dioičari H1, dionice u vlasništvu pok.Hanžekovića), mislim da nema smisla kupovati iznad 2 kn. što kažu ostali?

ne znam gdje ce cijena i kada ce cijena, ali mi se ne cini da su nasljednici od Hanzekovica sirotinja , pa da ce sve rasprodat da odu na ljetovanje, kupe polovni auto ili novi i ostvare sve svoje snove dok je stari bio ziv, za razliku od ajmo reci obicnih ljudi koji si nista nisu priskrbili u zivotu pa kad se docepaju nasljedstva prodaju badava stanove, dionice, lokale itd ( uostalom kupio sam i svoj stan od nasljednika za badava jer im se zuriloi kupit auto )

Gledajući poslovanje Optime, njezin tržišni udio, broj korisnika i očekivanu prodaju, ni po čemu nije za očekivati pad cijene.
Ipak, ako se pojavio dobrotvor koji želi donirati svoje dionice, najbolje je da ih uzmemo i pristojno zahvalimo.

poslovanje će mo viditi nakon objave FI, al ja tu nisam neki optimist jer sa H1 došlo je brdo problema, kredita i otpremnina

Pa sada, nismo tu valjda radi FI…..
Ja sam ovdje radi urečene prodaje za par godina.
Mislim da je FI sporedan.Sve će to biti dobro.

Najbolje da će Ana Hanžekovic prodavati na 2.54 preko burze, ma dajte molim Vas.
Netko prodaje na silu, ja kupujem od 2.90 pa nadolje, prometi su nikakvi, nema tu previše filozofije ako mislite da će Opte vrijedi više od trenutne cijene kupujte, ako ne prodajte.

jedini porast će biti onog dana kada HT propusti upravljanje nekom drugom, odnosno dođe do prodaje Optime, do tada dionica, po meni neće rasti više od 3.5 kn

Ovdje je natjecanje tko će jeftinije prodati!

Ne znam čemu dizanje cijene na kupnji, pa ima još puno vremena do dana ćemo unovčiti ove papiriće po lijepoj cijeni.
Mislite da je prodavač odustao, ja mislim da ceka da se malo digne cijena.
Samo strpljivo.

kad dodje do prodaje optima će bit u fpokusu a do tada 2.5 do 3.5,……

netko se brutalno istresao

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

U ovom krugu najniža cijena je bila mislim 2.54
Očito ih zeli prodati pošto-poto pa mu treba spustiti cijenu…na 2.30 pa nek lupa!

New Report

Close