OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko je ono vikao da neće biti Opte ispod tri kune ?
I što je ovo bilo jutros…. poplava


neko me jutros lipo razveselija..gricnija optime po 2.70…..

Drago mi je da nisam usamljen….. 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Na OPTE je bio pokušaj dizanja cijene ali su se sada razbježali :).

Ide li netko sutra na skupstinu ? da vidimo kaj ima , a poslije fina klopa i druzenje ?

Tema zamrla ? Kakva su vam očekivanja i prognoze što se tiče OPTE ?

Bio sam na skupstini, razgovarao sa predsjednikom uprave gosp. Kezmanom, kaze da su napravili dobru analizu u vezi h1, u puno stvari kaj se tice infrastrukture se preklapaju te da ce tu ostvariti velike ustede , ozracje na skupstini je bilo dobro, nisam primjetio da je netko previse zabrinut za svoje investicije.
u top 20 cini mi se da je cca 85% izdanih dionica.
sve u svemu ostajem u ovom papiru, mozda nadokupim jos nesto, al to nema veze sa cijenom dionice nego o drugim stvarima koje ce mi se desit u privatnom zivotu.

Kada bi vremenski mogao završiti proces preuzimanja h1 telekoma od strane Optime?

FI slijedeci tjedan:

“OPIS DOGAĐAJA: Objava konsolidiranog i nekonsolidiranog financijskog izvješća za prvih šest mjeseci 2017. godine

PLANIRANI DATUM: 26. srpanj 2017.”

https://www.optima.hr/info/kalendar-korporativnih-dogadanja

Mirela Šešerko

pd
Bez Optiminog pripajanja H1, usluge bi njihovim korisnicima bile upitne

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Bez Optiminog pripajanja H-1, usluge bi njihovim korisnicima bile upitne

“Optima i H1 su vrlo slične kompanije koje nude slične usluge. Upravo je zbog toga uočen značajan sinergijski potencijal koji će nam osigurati smanjenje troškova i povećanje poslovne efikasnosti. Kroz ovo pripajanje vidimo prostor za stvaranje jedne stabilne i snažne, tržišno relevantne tvrtke, koja će predstavljati kvalitetnu opciju za korisnike telekomunikacijskih usluga.”


FI slijedeci tjedan:

"OPIS DOGAĐAJA: Objava konsolidiranog i nekonsolidiranog financijskog izvješća za prvih šest mjeseci 2017. godine

PLANIRANI DATUM: 26. srpanj 2017."

https://www.optima.hr/info/kalendar-korporativnih-dogadanja

možda im se dug s sadašnjih 10 puta smanji na 8 puta, ali ne vidim kako ?
Ovdje je rečeno mnogo “iz šupljega u prazno” pa će vjerojatno i rezutati takovi biti

Bez Optiminog pripajanja H-1, usluge bi njihovim korisnicima bile upitne

Iz H1 sudskog registra od 5.7.:

“Ovo Društvo, kao pripjeno Društvo, pripaja se Društvu OT-OPTIMA TELEKOM d.d. za telekomunikacije, sa sjedištem u Zagrebu, Bani 75/a, MBS:040035070, OIB:36004425025, na temelju Ugovora o pripajanju od 29. srpnja 2016.godine, i odluka skupština društava koja sudjeluju u ovoj statusnoj promjeni od 25. siječnja 2017.godine.
Odluke o pripajanju nisu pobijane.

– Pripajanje će biti pravovaljano nakon što se upiše u sudski registar Društva preuzimatelja.”

Znaci, jos upis u sudski registar Optime i pripajanje je pravno napravljeno.

New Report

Close