OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

daj po kunu pa šta bude bit će.

who dares, wins

@pemar:

Ma uopce ni ne pratim burzu ovih dana… lijepo vrijeme, sport, malo radovi oko kuce, obitelj.

Ova odluka oko Optime, samo odgađa neminovno i gledam na to kao na priliku da dokupim jos u slijedecem periodu.

.. a na forumu standardno, ljudi lupetaju gluposti i sve manje mi se uopce pise ovdje ista…

čudna je reakcija marketa jer je bilo očito da će agencija prihvatiti sve predloge tako da ovdje nema izvanrednih okolnosti. neki su čak i tvrdili da će cijna pasti ako ne prihvate odluku! ko je tu lud?! priča o padu na 2 kune ne drži vodu, po meni je neka realna cijena nakon svega ona koju je market i predvidio prije službene odluke, a to je 3,5 kn. ovo sad je oversold.



gužva je na prodaji i trajat će još dugo dok cijena ne pade na razinu 1,7 kuna a možda i niže.na toj cijeni je bila razmjena dionica H1i OPTIME u omjeru 1-0,75 pa sad dioničari H1 kao i masa koja je kupovala po tim i nižim cijenama nadajući se prodaji optime jačem igraču imaju gomilu dionica i ne da im se čekat nekoliko godina pa su odlučiti pokupiti dobit.

Ako je omjer h1-optima 1 naprama 0,75, i ako dionica h1 vrijedi 1,7 kn, koliko vrijedi 1 dionica Optime – više ili manje?

1, 7 kn čini 0,75 vrijednosti jedne dionice Optime – 100 posto 1 dionica optim vrijedi dakle 1,7/ o,75 = 2,26
[/quote]
kolega, meni tu nešto ne štima, tj. ne razumijem, biste li mogli ponovno to izračunati sa svim međukoracima, molim vas..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/




gužva je na prodaji i trajat će još dugo dok cijena ne pade na razinu 1,7 kuna a možda i niže.na toj cijeni je bila razmjena dionica H1i OPTIME u omjeru 1-0,75 pa sad dioničari H1 kao i masa koja je kupovala po tim i nižim cijenama nadajući se prodaji optime jačem igraču imaju gomilu dionica i ne da im se čekat nekoliko godina pa su odlučiti pokupiti dobit.

Ako je omjer h1-optima 1 naprama 0,75, i ako dionica h1 vrijedi 1,7 kn, koliko vrijedi 1 dionica Optime – više ili manje?

1, 7 kn čini 0,75 vrijednosti jedne dionice Optime – 100 posto 1 dionica optim vrijedi dakle 1,7/ o,75 = 2,26
[/quote]

Optima je zasigurno umnajlilo realnu vrijednost tako da što povoljnije kupi H1…ODLIČAN POTEZ..

[/quote]

Dakle, Optima je umanjila svoju realnu vrijednost da povoljnije kupi H1?

Pa ajmo onda ovako, jel povoljnije da je cijena dionice visoka pa da daju omjer 0,25:1 ili je povoljnije da je cijena dionice niska pa da daju omjer 1:1?

Dakle ako OPTE ima recimo 1.000.000 dionica, u prvom slučaju bi za H1 dali 250.000 a u drugom 1.000.000 dionica…

U kojem slučaju će biti izdano više ili manje dionica?

Logičko zaključivanje vam je na razini 8. razreda!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@LeoNT

Sve potpisujem…more fantasticno…tu i tamo prije popodnevnog spavanja procitam malo da se nasmijem..

A vidim da imamo iste zelje 😂😂…da mi je samo jos jednom prilika kao proslo ljeto…sanjam onih 1,65 😂




gužva je na prodaji i trajat će još dugo dok cijena ne pade na razinu 1,7 kuna a možda i niže.na toj cijeni je bila razmjena dionica H1i OPTIME u omjeru 1-0,75 pa sad dioničari H1 kao i masa koja je kupovala po tim i nižim cijenama nadajući se prodaji optime jačem igraču imaju gomilu dionica i ne da im se čekat nekoliko godina pa su odlučiti pokupiti dobit.

Ako je omjer h1-optima 1 naprama 0,75, i ako dionica h1 vrijedi 1,7 kn, koliko vrijedi 1 dionica Optime – više ili manje?

1, 7 kn čini 0,75 vrijednosti jedne dionice Optime – 100 posto 1 dionica optim vrijedi dakle 1,7/ o,75 = 2,26
[/quote]
kolega, meni tu nešto ne štima, tj. ne razumijem, biste li mogli ponovno to izračunati sa svim međukoracima, molim vas..
[/quote]
naime, slijedeći vašu logiku:
hmmm

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

možda vip odlučio izaći… ak je moglo bi to 1,5 do 1,7kn. savjetujem oprez malim dioničarima.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

super24:najvažnije ja da Optima nastavi dobro poslovat i da za 3 godine vrati dug tad je dobra udavača..a sve ostalo šta se piše po forumu ne igra nikakvu ulogu..

Samo neka pada 🙂 barem jos 1 kunu

Status Quo: Roll Over Lay Down



gužva je na prodaji i trajat će još dugo dok cijena ne pade na razinu 1,7 kuna a možda i niže.na toj cijeni je bila razmjena dionica H1i OPTIME u omjeru 1-0,75 pa sad dioničari H1 kao i masa koja je kupovala po tim i nižim cijenama nadajući se prodaji optime jačem igraču imaju gomilu dionica i ne da im se čekat nekoliko godina pa su odlučiti pokupiti dobit.

Ako je omjer h1-optima 1 naprama 0,75, i ako dionica h1 vrijedi 1,7 kn, koliko vrijedi 1 dionica Optime – više ili manje?

1, 7 kn čini 0,75 vrijednosti jedne dionice Optime – 100 posto 1 dionica optim vrijedi dakle 1,7/ o,75 = 2,26
[/quote]

Vrijednost OPTIME kao i svake druge dionice vrijedi onoliko koliki ce biti slobodni to novca u buducnosti, book vrijednosti i korelacije vrijednosti preuzimanja mozete okaciti macku o rep, dakle ovo preuzimanje takodjer moze rezultirati negativnim Goodwill-om (ako razumijete sto je negativni goodwill)

ma znam da ne igra, ali mora čovjek malo vježbat moždane vijuge, da ne zakržljaju..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close