OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Da i ja se slazem da zivimo u drzavi koja to i nije. Stoga u ovoj prćiji koja je kobajagi u evropskoj uniji nista nije onako kako izgleda. Ovdje je sve kobajagi. Samo privatni novci vlasnika lesinarakih fondova koji u 2018 ulaze u vlasnistvo agrokora nisu kobajagi. Agrokor je jedan najvecih dokapitalizatora hpb. Novci hanzekovica nisu kobajagi. Novci talijanskih vlasnika zaba nisu kobajagi. Ali ipak se najvise veselim knightshead fondu kada od pwc dobiju takstaivno pobrojano sto sve agrokor ima. Tako ce doci i do hpb.a preko hpb….

Grohko si me nasmijala renči :):):):):

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


pinbal:zašto misliš da će izvješća bit negativna????

Pa tako da se firma proda nekoj priki ispod cijene valjda..bar to smo naučilo u ovoj “lijepoj našoj” do sada.
Drugačije ne ide.

Kaj bu prodala?

Izvješća?

Je, jedva čekaju da se zahebavaju s poslom 6 godina i onda je daju ispod cijene… famozna konstatacija. Speechless.

HT je dosad točno posložio Ebitdu od 100-105 milijuna kuna Ebitda-E i 50 milijuna godišnje Capexa.

To moraju poštovati jer to piše u prošlim rješenjima i agencija prati ispunjavanje tih kriterija putem povjerenika. Postoji cijeli Set pravila koja moraju poštovati, al treba pročitati prvo rješenje Agencije, a to je očito problem. Lakše je pisati napamet i nabadti bezveze.


babo;u potpunosti se slažem….za 2.3 godine vidit će se odlično odradjena priča…ali većini ljudi ovdje na forumu 2.3 godine je puno čekat pa su priželjkivali suprotnu odluku da se ide odma na prodaju..i slažem s s tobom da će OPTIMA s spojenim H1 moć dobit veću cienu po dionici nego da je sama bez korisnika H1..ali malo strpljena i ovo je o,k…
[/quote
ma da. ti si strateški investitor koji je tu uložio par desetak milion kn pa te interesira dugoročna dobit firme i kompletne it industrije u svijetu i okolici. za razliku od tebe ja sam očekivao kratkoročnu prodaju zainteresiranom kupcu i poslije toga može sve propasti. ne trebam napominjati da se u prvobitnim uvjetima nije pominjao nikakav h1 niti uvjetna koncentracija i sve ostalo što je nadodato kasnije. podržavam vip i nihovu tužbu pred neutralnim sudom. u dno ovog linka pročitaj te vip-ove argumente i razmislite dobro.
Vaš link …

who dares, wins

verdi:slažem se i s tim da nije donesena ovakva odluka išla bi prodaja i cijena bi doma rasla…a i ovako niko ništa nije izgubio samo se taj rast cijene pomaka na 2-3 godine i vjerojatnije veći nego šta bio bio sada…


verdi:slažem se i s tim da nije donesena ovakva odluka išla bi prodaja i cijena bi doma rasla…a i ovako niko ništa nije izgubio samo se taj rast cijene pomaka na 2-3 godine i vjerojatnije veći nego šta bio bio sada…

a tko kaze da sada vip ili netko drugi ne moze ponudit bezveze lupam cijenu 5-7-12-15 kuna po dionici pa firma moze u prodaju vec u ponedjeljak ? bas ce zaba ili drugi dionicari se konzultirat sa ht-om dal da prodaju ako im odgovara cijena .

I to je istina.
Samo neće baš u ovaj ponedjeljak.
Možda jedan od idućih.
I još uvijek imamo AZTN 🙂
I njihovu legendarnu učinkovitost.
I njih se pita ?

ovdje se opet vide 3,00 kn na gledalici… mislim da ću pripremiti likvidna sredstva 😉


ovdje se opet vide 3,00 kn na gledalici… mislim da ću pripremiti likvidna sredstva 😉

samo požurite, još danas bi mogli s njima trgovati

Bez EK teško da ce se znat bilo šta, a ukoliko ide žalba, moglo bi proći godinu-dvije do riješenja..



verdi:slažem se i s tim da nije donesena ovakva odluka išla bi prodaja i cijena bi doma rasla…a i ovako niko ništa nije izgubio samo se taj rast cijene pomaka na 2-3 godine i vjerojatnije veći nego šta bio bio sada…

a tko kaze da sada vip ili netko drugi ne moze ponudit bezveze lupam cijenu 5-7-12-15 kuna po dionici pa firma moze u prodaju vec u ponedjeljak ? bas ce zaba ili drugi dionicari se konzultirat sa ht-om dal da prodaju ako im odgovara cijena .
[/quote]
stvar je u tome da ht-u nije u interesu da razvija svoju konkurenciju. aztn je samo trebao da spriječi ovaj protuprirodni blud.

who dares, wins

Nije mu u interesu, a on zaradjuje u ovisnosti o tome koliko se skupo proda. Malo je to Non sense. Ustvari puno.

New Report

Close