OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako i ima, to bi bio prvi slucaj da to prijavi na forumu. Premala kolicina, stidljivo, u posljednjih pola sata trgovanja. Sutra smo pametniji. Osobno ocekujem odgodu . Moguci razlozi odgode za raspravu na Forumu. Vise ljudi, vise pameti.

Da spoje opte i h1 dobro, ali lose jer je staus quo neko vrijeme. Da ne spoje tada opte ide u prodaju. Mozda se nadje neko zainteresiran. Ali ne vjerujem da bi postigla cijenu kao sa h1. Mozda bi se nasao kupac prije. Iako sumnjam da bi HT dozvolio da mu neko svrlja po dvoristu.

Status Quo: Roll Over Lay Down

još odluke nema ..da se nisu privarili pa umjesto odogode 3 mjeseca stavili 3 godine????


još odluke nema ..da se nisu privarili pa umjesto odogode 3 mjeseca stavili 3 godine????

Nisu zato sto po njihovoj logici nije isteklo 3 mjeseca, jer se za određene aktivnosti unutar ove fazi oduke ”sat zaustavlja”. Na prethodnoj stranici ili dvije piše njihov odgovor na mom postu.

Ne postoji njihova i naša logika, postoji rok istekom kojeg su u obvezi da izvijeste javnost… makar o tome da su “zaustavili sat” na rok do Sudnjeg.

Ma ja vidim da sa Optimom nema nekih problema glede trgovanja na burzi?

A Ledo, Jamnicu i Belje možete pokušati riješiti i preko njuškala? Iako ne znam da li bi SKDD htio prenijeti takvu dionicu na novog vlasnika.

sad mi ništa nije jasno. je li stao sat ili mozak?

who dares, wins

nikakvi informacija…ni odluka ni riješenje o produljenju odluke…nezna čovik šta bi reka..

Da li je itko kontaktirao Optimu? Zadnji put je Optima bila ta koja je poslala priopcenje, a ne AZTN…

Ima bit da se ova ekipa iz aztn zahebavala,pa su dali rok 3 mjeseca,ali Radnih dana,pa ce to bit u 6 . mjesecu

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Da li je itko kontaktirao Optimu? Zadnji put je Optima bila ta koja je poslala priopcenje, a ne AZTN…

Ja sam slao Optimi na info mail za investitore, pa cemo vidjeti sto ce odgovoriti.

Upit:
Poštovani,

S obzirom da sam dioničar društa Optima Telekom d.d., molio bih Vas ako mi možete dati ikakav podatak o odluci AZTNa o koncentraciji Optime i H1. Naime, odluka je trebala biti donesena prije 10-ak dana ali nije. Naime kontaktirao sam i njih, pa su mi rekli da se zbog odredenih aktivnosti u ovoj drugoj fazi ”sat zaustavlja”. Da li znate o čemu se radi i kada bi to toj logici trebao biti rok za donošenje odluke o koncentraciji Optime i H1?

Hvala unaprijed.

Odgovor:

Poštovani,

Društvo još uvijek nije zaprimilo Rješenje Agencije za zaštitu tržišnog natjecanja o dopuštenosti koncentracije koja nastaje promjenom kontrole na trajnoj osnovi pripajanjem poduzetnika H1 TELEKOM.

Čim zaprimi, Društvo će bez odlaganja obavijestiti investicijsku javnost.

New Report

Close