OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel ko kontaktira aztn ?..očito se desilo produljenje odluke

Ništa od odluke AZTN-a ? Čak niti obavijest nikakvu smislenu nisu u stanju objaviti ?

zadnji puta je odluka objavljena 16.02., a donesena 13.02. tako da su je vjerojatno poslali optimi ali jos nisu javno objavili

ne znam zašto svaki dan pišete o odluci AZTN kao da će to išta promijeniti? kakva god odluka sad da dođe, bit će nebitno za trgovanje dionicom (osim za trejdere koji će se u prvih 15 minuta riješiti dionica) jer je cijela burza u – nirvani…da ne kažem u-banani

Ignore: KressoM, delux


ne znam zašto svaki dan pišete o odluci AZTN kao da će to išta promijeniti? kakva god odluka sad da dođe, bit će nebitno za trgovanje dionicom (osim za trejdere koji će se u prvih 15 minuta riješiti dionica) jer je cijela burza u – nirvani…da ne kažem u-banani

Potpisujem.

To je stvar principa !
Ne bi li sve te Agencije trebale služiti javnosti ?
One tu radi nas ?
Ili same radi sebe ?

Kvartalno izvješće o provedbi predstečajne nagodbe za prvi kvartal 2017.
Da li je itko u stvari uspio otvoriti izvješće ?
Meni ne uspijeva.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/gb2RI2enZPjTmIyZXM33dQ==.pdf

Pa ti ni izvješće ne možeš dohvatiti… :-O

https://www.optima.hr/system/document/pdf/808/Kvartalo_izvje__e_FINA_0101-31032017.pdf

Babo, hvala !
Sve uredno vraćaju, još uvijek dužni.
Što je mnogo bolje nego puno drugih izlistanih na Burzi.

Jednostavno i pojednostavljeno. Ako je preuzimanje oko 6 do 7 EBITDA oduzmite dugove i to je odokativna cijena dionice.
Za koliko je novaca preuzeo vipnet metronet ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

renči:onda po tvom računu kolika bi bila odokativna cijena….?po mome računu vrtilo bi se 7-8 kn..

Izgleda da je vipnet tj austriatelekom platio amis i vise. Oko 8 ebitda. Ali to su cijene u preuzimanju.
Tako da nije bas ova cijena optime nerealna. I vrlo je teska za procijeniti koliko bi to islo u preuzimanju.

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close