OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


samo neznam koji su ovo šta prodaju po 3,55???

ne znam koji su ali hvala im, ja jos malo bocnio po 3,56

https://www.optima.hr/system/document/pdf/808/Kvartalo_izvje__e_FINA_0101-31032017.pdf


samo neznam koji su ovo šta prodaju po 3,55???

da takvih nema kako bi se zaradilo? zadnji primjer vam je himr. prodavalo se je po 500 kad je već bilo evidentno da vrijedi bar 800. da ne govorim o onoj prodaji na 200. ovdje je sve jasno osim vremenskog okvira.

who dares, wins

Danas potkraj trgovanja je nekome sva sila da se iskrca, po bilo kojoj cijeni.
Jedno malo čudno, samo da nije simptomatično.
Mada se ipak radi o manjoj količini.
Sutra ćemo svi znati bolje.

tko ce ovdje ispast pametniji , prodavac ili kupac ?

@havi
Meni se čini prodavatelj….. tako da ova win/win situacija ipak neće vjerojatno biti win/WIN
Sutra ćemo svi, naglasak na svi, znati više.
Mada su to sve tako male količine da je nevrijedno izlaziti, pa opet ulaziti. Nije protrgovano više od 30 000 komada

pa nije sutra zadnji dan za odluku ili?

Možda su vrijedni, pa je donesu ranije. A možda je uopće ne donesu, možda opet prolongiraju donošenje odluke. Ipak je to agencija.
Sutra će se bolje raspoznavati uzorak.

nije preporučljivo nadati se brzoj zaradi jer onda budu i razočarenja. ja mrtav hladan ovdje još dvije godine mogu čekati. bitni su fundamenti. sve ostalo će kada tada doći na svoje mjesto. sigurnost je pola posla. sa zaradom ću lako. problem je kad se desi todex ili nešto slično.

who dares, wins

Može se obogatiti preko noći, ali tu noć često treba čekati desetljećima. (c) lebowski 😉

Dobro, sad kad ste bacili grah, izmudrijali se narodnim doskočicama…. sad si lijepo opustite i čekajte službenu obavijest kad bude.

Zna se koji su scenariji, pa kome se zuri neka proda i ide dalje, a tko ima vremena i viska novca neka kupuje ili čeka.

Zaba, a ni HT ne bi radili cijelu ovu operaciju da nemaju prilično jasnu sliku i plan da stvore samoodrživo drustvo, naplate dugove i na kraju vjerojatno nešto i zarade. Kad i koliko će to biti, to ćemo vidjeti i znati kad bude. Sretno!


@havi
Meni se čini prodavatelj….. tako da ova win/win situacija ipak neće vjerojatno biti win/WIN
Sutra ćemo svi, naglasak na svi, znati više.
Mada su to sve tako male količine da je nevrijedno izlaziti, pa opet ulaziti. Nije protrgovano više od 30 000 komada

Sutra tesko da ces ista znati.

Odluka AZTNa o dodatna 3 mjeseca je stupila na snagu 13. veljace. Dakle ako ja dobro razumijem 13. svibnja….a s obzirom da je to petak….vrlo vjerojatno 15. svibnja u ponedjeljak.

Al opet, tak svejedno….zna se sto se ovdje ceka, ma koliko trajalo.

New Report

Close