OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pad ukupnih prihoda, veće kratkoročne pozajmnice, novac i novačni ekvivalenti upola manje…. a tek stižu obaveze iz pripajanja H1- meni ovo nije očekivano dobro izvješće, a popraćeno je i padom cijene dionice, pa valjda ni drugima nije dobro.

A ja se pitao zašto se intezivno reklamiraju u zadnje vrijeme


Pad ukupnih prihoda, veće kratkoročne pozajmnice, novac i novačni ekvivalenti upola manje…. a tek stižu obaveze iz pripajanja H1- meni ovo nije očekivano dobro izvješće, a popraćeno je i padom cijene dionice, pa valjda ni drugima nije dobro.

da, FI je više lagano razočaranje nego ugodno iznenađenje
vidjet ćemo idućih dana kako će ulagači reagirati

Ignore: KressoM, delux

OK izvjesce, u okviru ocekivanja…

Povecan EBITDA, sto je najbitnije. Cista dobit malo manja zbog povecane amortizacije.
Dug je dodatno smanjen…

Generalno, nije ovo bransa gdje ima velikih oscilacija od kvartala do kvartala.

No, ono najbitnije slijedi za 2 tjedna.

izvjesce je moglo bit bolje, al da je katastrofa i nije , nit smrdi nit mirise.

Ja sam iskreno razočaran..mislio sam bar duplo neto dobit.

Šta očekivati dalje ?

Kako što?

Ja očekujem da ću kupiti još jedno 100-150 tisuća komada po povoljnijoj cijeni i onda sve jednog dana dosta skuplje prodati.

Uopće mi nije jasno kako ste mogli nasjesti na priču o nekakvim drugačijim rezultatima obzirom da se radi o toliko predvidljivom biznisu i vrlo-vrlo stabilnom?

Pa jel HT-u prihodi rastu 50 ili 70% ili dobit?

Očito je da je ovdje mnogo neznalica i sitnih spekulanata.

sve ovo sad kupnje na optima su o.k…prodaja zajedno s HT i Zabom za 2–3 godine iznad 8 kn..moje mišljenje…

“Konsolidirana kapitalna ulaganja u prvom kvartalu 2017. godine iznosila su 14,6 mil
HRK. Od toga je 11,6 mil HRK uloženo u razvoj pri stupne optičke mreže, širenje mreže kolo
kacija, korisničku opremu za pružanje IPTV i internet usluga rezidencijalnim korisnicima,
te opremu za spajanje poslovnih korisnika. U jezgru mreže uloženo je 1,7 mil, dok je 1,2 mil
HRK uloženo u proširenje usluga korisnicima.”


Kako što?

Ja očekujem da ću kupiti još jedno 100-150 tisuća komada po povoljnijoj cijeni i onda sve jednog dana dosta skuplje prodati.

Uopće mi nije jasno kako ste mogli nasjesti na priču o nekakvim drugačijim rezultatima obzirom da se radi o toliko predvidljivom biznisu i vrlo-vrlo stabilnom?

Pa jel HT-u prihodi rastu 50 ili 70% ili dobit?

Očito je da je ovdje mnogo neznalica i sitnih spekulanata.

Svaka cast. Kratko i jasno

dobit 3.5 mil..prošle geodine 4 mil….o.5 mil kuna razlika…a to je tako godišp ja dobit 12–15 mil kuna…to je dobro..a da se može bolje uvik se može…

New Report

Close