OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo su kokošari u zadnja 2 tjedna prodavali, a neki su mudro kupovali 🙂

Zorangutan hvala ti na dobročiniteljstvu i upozorenju koje govori više o tebi nego o dosezanju “opasnih razina”. Hvala, hvala…beskrajno ti hvala.



kolega po 10 je dokapitalizirano.

istinu govoreći, dokap je bio pretvaranjem dugova u dionice po 10 kn, nitko nije dao keš pa ušao po 10 kn
[/quote]
dugovi su isto pare. čak s kamatom. imamo friški primjer agrokora pa vidimo šta to može značiti. jedino što je tu već prijeđen rubikon za razliku od agrokora.

who dares, wins




kolega po 10 je dokapitalizirano.

istinu govoreći, dokap je bio pretvaranjem dugova u dionice po 10 kn, nitko nije dao keš pa ušao po 10 kn
[/quote]
dugovi su isto pare. čak s kamatom. imamo friški primjer agrokora pa vidimo šta to može značiti. jedino što je tu već prijeđen rubikon za razliku od agrokora.
[/quote]

dugovi kod OPTE su NEKAD bili pare, a onda su postali samo trag na papiru jer imovina OPTE ni izbliza nije bila dovoljna za pokrivanje dugova….samo ZATO su potraživanja banaka/dugovi pretvoreni u dionice jer bi inače sve propalo i postalo nenaplativo, a ovako im u papirima stoji da imaju dionice OPTE

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@ zorangutan
Koja posluje pozitivno već puno kvartala i ispunjava svoje obaveze.
Ovdje smo oduvijek i zauvijek svi veseli i optimistični, držim sa razlogom, pa neka tako i ostane !

crtam na laptopu pa oprostite na crtezu bit je samo da pokazem gdje idemo 🙂

ne mari za male stvari i ostat ce male

Nešto se danas dešava, po opisu kupovine rekao bih da je posrijedi insajderska info.

Moje razmišljanje o AZTN je i odluci sljedeće: do prije slučaja agrokor bio sam uvjeren da će agencija popustiti lobiranju HTa, no sad sam mišljenja da ipak neće te da će naložiti prodaju. Razlog je taj što će na ovaj način pokušati opravdati nečinjenje kod agrokora koje je dovela konzorcij i državu u neugodnu situaciju. Pozz





kolega po 10 je dokapitalizirano.

istinu govoreći, dokap je bio pretvaranjem dugova u dionice po 10 kn, nitko nije dao keš pa ušao po 10 kn
[/quote]
dugovi su isto pare. čak s kamatom. imamo friški primjer agrokora pa vidimo šta to može značiti. jedino što je tu već prijeđen rubikon za razliku od agrokora.
[/quote]

dugovi kod OPTE su NEKAD bili pare, a onda su postali samo trag na papiru jer imovina OPTE ni izbliza nije bila dovoljna za pokrivanje dugova….samo ZATO su potraživanja banaka/dugovi pretvoreni u dionice jer bi inače sve propalo i postalo nenaplativo, a ovako im u papirima stoji da imaju dionice OPTE
[/quote]
ma da .vidim da ste vi stručnjak za procjenu imovine telekom kompanija. oni nisu imali sredstava za podmirivanje dospjelih obaveza iz tekućeg poslovanja pa su martića dočekali na lijevoj nozi i upisali mu se za neku siću na ono što je stvorio. on je sigurno te novce bacio u vjetar. inače samo da vam kažem da baš ne volim diskutirati sa novo registriranim korisnicima prepunih starih iskustava. ali pošto mi je to jedan od hold i buy signala nek vam bude ovaj put.

who dares, wins


crtam na laptopu pa oprostite na crtezu bit je samo da pokazem gdje idemo 🙂


ako ne bude povratka, opraštamo

OT-Optima telekom d.d. je danas, 19.04.2017. zaprimila upit Zagrebačke burze, jesu li im kao izdavatelju poznate neke nove okolnosti ili činjenice, a koje utječu ili bi mogle utjecati na cijenu financijskog instrumenta uvrštenog na uređeno tržište, a koje ne proizlaze iz informacija koje su ranije dostavljene Burzi, budući da je došlo do rasta cijene dionica oznake OPTE-R-A, što je uzrokovalo pokretanje Dražbe uravnoteženja. Optima ističe da joj kao izdavatelju nisu poznate nove okolnosti ili činjenice koje utječu ili bi mogle utjecati na cijenu dionica, a da ne proizlaze iz informacija koje su ranije dostavljene Burzi.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=76642

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Hahahah, to je upit i za Todex zadnje vrijeme. Strpljivi ce biti zasluzeno nagrađeni. Kad odavdje odem, odoh dio u Proficio (da cekam vrhovni sud radi pola milijarde), Adrs i hpb jos, i necu ako mi podje po planu nista kupovat sljedecih godinu dana. Mozda Jmnc poslije Fi i lokalnih izbora 🙂

vrlo sam optemistican glede ove dionice, jedina koju sam nadokupio u ova nemirna vremena.

New Report

Close