OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



na kraju teksta objasnjavaju
http://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/ekskluzivno-ht-kupuje-optimu-telekom-s-pripojenim-h1-telekomom
a sto je najbolje moglo bi se dogoditi, pa ce biti da su oni prvi to predvidjeli 🙂

Pa zar stvarno netko misli da će biti drukčije?
[/quote]

Ja sam uvjeren da ce ovakav scenarij na kraju biti.

Q1 je iznenadjenje za 3 tjedna prvo… 🙂

Trenutno su to špekulacije


Q1 je iznenadjenje za 3 tjedna prvo… 🙂

Mislim da nece biti neko posebno izvjesce. Ocekujem vec standardnih oko 3-7 miliona kuna dobiti. Poslovanje je stabilno i ide na bolje i tu nema nekih iznenađenja vec 2 godine.

Kao sto smo vec ovdje nebrojeno puta naglasavali, koja god odluka AZTN-a bila, dobra je Optimu i njene dionicare.

AKo se odobri spajanje sa H1, Optima ostaje pod HTom i dobija H1 vrlo povoljno. Znaci veliki porast prihoda, broja korisnika, itd..

Ako se ne odobri spajanje, Optima se mora prodati do srpnja slijedece godine, a tada siguno krecu i spekulacija o tome tko ce preuzeti, po kojoj cijeni, itd…

… i sto je najbolje ne ovisimo o Agrokoru.. 😀

neki lažnjaci su na sceni. nešto će se desiti uskoro. samo kad je to uskoro?

who dares, wins

za sada opte u kanalu 3,81-3,28, kao vlasnik dionica volio bih da padne vise dole da dokupim, oslobodio sam si nesto kesa, molim vas nemojte je pucati iznad i ispod vrijednosti jel bi me srce zabolilo 🙂

ne mari za male stvari i ostat ce male

nisam više za nikakvo padanje jer bi morao prodavati radi dokupa one koje mi nose i porez na kapitalnu dobit. sve u svemu puno knjigovodstva ni za šta.

who dares, wins

ja sam prodavao sa minusom namjerno da bi smanjio porez pa u iste dionice ulazio nize 🙂 , tajming bi mi bio dobar jer ocekujem rast na jednoj dionici sad ubrzo pa da dotle opte padne kad je dokupim neka izbija prema gore koliko god hoce. moje razmisljanje i moje zelje 🙂

ne mari za male stvari i ostat ce male

Molim komentar na glasine da prvo travanjski članak i nije šala.
Mašta/želja (definitivno u mom slučaju) ili realna mogućnost?

dokupio jos koju “iljadarku”, neka se nade 😉

ne mari za male stvari i ostat ce male

Definitivno u ovom metežu nismo u fokusu

Rekao bih da je to jako dobro !
Mnogi bi se mijenjali sa nama.

New Report

Close