OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čekao sam ovog da otpusti po bidu. I ja dokupio.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Negdje sam pročitao da bi trebala pasti do 3,50, dali smo sada zadovoljili TA i dali nam je otvoren put prema gore ili????



kako ide drustvo?

jel dokupljujete?

..AZTN ?

PE?

PB?

de mi reci kako tvoja opte posti si se pohvalio da si 09.03. kupio 1/3 planiranog, a tad je bila izmedu 3.84-3.95?

[/quote]danas je 2/3 mrva ispod 3.5 sljedeca nesmije rec jer brise mod ,zato i pitam kako vi


Ovo je smijurija😃😃😃
Koliko moraš biti neupućen da zbog krize u Agrokoru rasprodaješ dionice Optime po ovim cijenama…

Vise je to bilo zbog ovih vecih naloga. S obzirom da je danas po prvi puta silio…ovo zadnje sve do 3,41…ja mislim da je to to.
Ne zelim istrcavat, zapravo mi je svejdeno ali ako komentiramo…mislim da je ‘novi Merkur’ vani…


Negdje sam pročitao da bi trebala pasti do 3,50, dali smo sada zadovoljili TA i dali nam je otvoren put prema gore ili????
nije jos…(jer ja nisam dovoljno kupio ) 😉


Negdje sam pročitao da bi trebala pasti do 3,50, dali smo sada zadovoljili TA i dali nam je otvoren put prema gore ili????

prema mom mi zadovoljni, kad se promijeni sentiment trzista , probijanjem 3,80 mi idemo UP, tako za sada samo skupljanje 🙂

ne mari za male stvari i ostat ce male

Reci ti meni kako Ledo na 8200?

nemogi to na ovoj temi odg. brise mod.
odvrti cijenu nazad i vidi kretanje oko 8k


Optimu su Vam napustili direktor prodaje koji je izvlačio XY novca iz firme kroz fiktivne firme….tamo je prodaja sada na start up modu….tako da kada kupujete dionice telekoma, pitajte mene informacije iz prve ruke

Također tamo sada dolaze ljudi koji su kod mene bili voditelji timova ili agenti na rukovodeće pozicije

Pa to je onda super vijest. Treba kupovati! Samo ne znam kako je to prošlo kontroling HT-a ili tvrdiš da su i oni lažirali izvješća?

ivanoreskovic hvala na info, znam da sam citao vase komentare i na ht-u ako se nevaram. znaci tri pozitivne stvari su se dogodile: prva- dionica pada koja nema veze sa todom i nije mu izlozena sto nam je omogucilo dokup 🙂 . druga- otpustili lopova direktora koji je lapao lovu iz firme, sada ce ta lova ostati unutar optime 🙂 , treca- ljudi koje ste vi obucavali kontam da su dobro obuceni jer i vi sami tvrdite da poznate vrlo dobro industriju, s time automatski smatram da ste i njih dobro obucili 🙂 , hvala vam

ne mari za male stvari i ostat ce male

jel s ovo neko zeza il ima nečega:
http://www.seebiz.eu/ht-preuzima-optima-telekom-s-pripojenim-h1-telekomom/ar-153415/

Vjerojatno je zeza.

A ako nije ?

New Report

Close