OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fino se mete prodaja, 3 kn su na dohvat ruke 🙂

Ignore: KressoM, delux

kako obrana stavi 8.000 komada tako ih proguta mrak 😀

evo i branitelja s 244, to valjda neka sindikalna šifra

ovdje netko izlazi na 2,95-94 jer da se štopa onda bi bilo i prodaje na nižim razinama ali je nema (izuzev 244), dokle će izlaziti, odnosno koliko ima vidjet ćemo ali nije malo

dan je pametniji od noći!

@IVA09

Ja mislim da se samo te količine s računa na račun prebacuju i usput pobiru sve usputne količine ostalih prodavača, čime se samo podebljava svoj portfelj. Pa šta bi je prodavao za 2,92 karikirano, a znam da mogu dobiti 3,15 karikirano govoreći….
BTW, 244 kom je kr…n!

prema prodaji ostalih, rekao bih da idu k nama, vidjećemo, milion je još daleko


ovdje netko izlazi na 2,95-94 jer da se štopa onda bi bilo i prodaje na nižim razinama ali je nema (izuzev 244), dokle će izlaziti, odnosno koliko ima vidjet ćemo ali nije malo

Ima logike da prodaje ispod 3 kn jer iznad 3 bi više zaradio… a to nitko ne voli…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ne mora ništa značiti, ali maknuo se s prodaje onaj veliki nalog koji je duže vrijeme bio na 10 kn,
sad je omjer K:P 224.000 : 92.000

Ignore: KressoM, delux

sad je omjer K:P 224.000 : 92.000

ovo je bas relavantan pokazatelj trenda 🙂
pa tko vise donosi odluke na temelju ovoga? u 2 sekunde se sve promjeni ,
zasto pilis po tome vec godinama ?

Jel to meni steka net ili osjednom nestanu svi nalozi do 2,74 i onda se pojave? To mi je jucer bilo s kupnjom.


ne mora ništa značiti, ali maknuo se s prodaje onaj veliki nalog koji je duže vrijeme bio na 10 kn,
sad je omjer K:P 224.000 : 92.000

istovremeno imaš cca 100.000 na kupnji oko 2,00 kn, dakle fake

@backdraft
to vam se dogodi dijelić sekunde, pri osvježavanju ili zadavanju naloga, da ne vidite sve naloge, ali sve je u redu, sve se vidi i sve je jasno, danas tko kupi do tri, neće morati plaćati više

New Report

Close