OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ide to polako, nije neka euforija, ali do 3 će brzo stići


nisam primjetio da je bilo danas prodaje po 244 komada

Opustite se … ako ste kupili jer Vam vrijedi barem 2,8 onda ocekujete vise od ulozenog i kakve sad veze ima dal neko štopa ili izlazi ili neznam što već … ako ste se zeznuli uvijek postoji sl a ako ni sami neznate što bi onda se bolje prebacite na oročenje u banku jer ćete osim novaca izgubit i živce (a oni su nenadoknadivi)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

neće to ZABA dati novoj razini ni približno, čekat će oni veću razinu cijene, najveći vlasnik će to diktirat

dan je pametniji od noći!

danas je trgovano s 386.604 dionice uz promet od 1,1 milijun kuna, prosječna 2,89 kn. ovo su već ozbiljnije brojke, a valjda će sutra nakon skupštine H1 prestati braniti kotu 3 kn i pustiti OPTE s lanca

Ignore: KressoM, delux

Detaljno sam pročitao izvješće nadzornog odbora H1 telekoma o pripajanju, i jasno piše da je sklopljen ugovor o pripajanju 29.7.2016., stoga ne znam čemu briga. Mogu kupci jasno prepoznati kako će se razvijati cijena ove dionice. Obratite pozornost na stranicu broj 3 na linku:
http://www.h1telekom.hr/sites/default/files/izvjesce_nadzornog_odbora_h1_o_pripajanju.pdf

Sukladno tome, kada H1 uđe pod Optimu, nasprem količine koju HPB ima u H1, HPB će biti ili neće u prvih 10 vlasnika OPTE?????

Glavna skupsitna H1 dionicara mora jos odobriti ovaj Ugovor da bi bio valjan.

Ako se danas to ne dogodi, proces spajanja H1 i Optime se prekida. (ili se radi drugaciji ugovor)

da, izgleda da je ovo štopanje cijene OPTE da ne prijeđe 3 kn u funkciji današnje skupštine H1, a kad ona prođe…

Ignore: KressoM, delux

grčevita borba za ostanak na ovim razinama se, čini se, nastavlja.

eto prilike svima da se ukrcaju po željenim količinama i svotama u zadnji, al stvarno zadnji vlak 🙂

@johnyMB
ma vidi se da ekipa polako izlazi iz ingre i prebacuje se ovamo (samo što je kupnja na ingri dosta tanka) jer bi OPTE uskoro mogla odraditi skok kao Ingra, a moguće i veći

Ignore: KressoM, delux

Probojem 3kn nema otpora do cca 3,60kn

@fond300

Pa bit će otpora sigurno. Ima ljudi koji po valovima trguju (i sam sam ljetos). Netko se za cca 2,85 nakrcao, i istovarit će na 3,30 karikirano. Na cca 5000 kom je to 2500 zarade što je lijep novac i nije za baciti.


@avax10

Ne mora značiti da izlaz iz INGRE znači ulaz ovdje, opet su potencijali HPB, PODRAVKA (kupnja Mlinara), ADPL itd… Ovdje je od ovih (osim HPB) zajamčen (po meni) veći skok gore.

New Report

Close