OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mislim da g. Hanžekoviću nije drago kad danas gleda ovo… prodao je po 2,75 kn dana 12.01. jel

… a ni onima koji su dan poslije prodavali po 2.6x zato sto Hanzekovic ‘nesto zna’ pa zato prodaje.
Al je zato kupac njegovih dionica u finom plusu 😀

prava muška borba, blizu 1 mil.kuna prometa i već preko 320.000 dionica

Ignore: KressoM, delux

Baš borba i nadigravanje. Netko pokušava spustit još malo da može ući sa više ispod 2,90.



mislim da g. Hanžekoviću nije drago kad danas gleda ovo… prodao je po 2,75 kn dana 12.01. jel

… a ni onima koji su dan poslije prodavali po 2.6x zato sto Hanzekovic 'nesto zna' pa zato prodaje.
Al je zato kupac njegovih dionica u finom plusu 😀
[/quote]
a to je možda opet neki njegov skrbnički, taj je VERN driblao na 50 skoro dvije godine, dok nije počistio sve naivce, ja i danas imam 1, radi uspomene i malo malo stigne ponuda da i tu jednu prodam, a ja baš neću, baš hoću da vidim što će biti s tom dionicom


ide to opet na 2.70

aa….aa
nisu ni jamci više na 2,5 nego na 2,80 , malo se zagledajte

Ja znam da mi je target preko 7

Žestoki rat dioničara za operatera koji u hrvatskim razmjerima ima malen prihod, ali veliku bazu

“Ćurković, koji nije želio ništa komentirati prije Izvanredne skupštine H1 telekoma zakazane za srijedu..”

moguće da se zbog toga danas ovako štopa cijena OPTE??

Ignore: KressoM, delux

Žestoki rat dioničara za operatera koji u hrvatskim razmjerima ima malen prihod, ali veliku bazu

"Ćurković, koji nije želio ništa komentirati prije Izvanredne skupštine H1 telekoma zakazane za srijedu.."

moguće da se zbog toga danas ovako štopa cijena OPTE??

meni se to čini kao najlogičniji razlog

Ma koja logika, pa ZABA je po oko 10 kn unutra, jeste li vi normalni????????

HT ima upravljačka prava, a ne vlasništvo. Članak okrenut!!!!! Ko i za INU prije mjesec dana. Za šta vam mozak služi…

pričamo o sinkroniziranom otporu na 2,9-3,0. nečiji interes ovakve cijene mora postojati. moja pretpostavka je da je u pitanju interes H1 telekoma. već ovaj tjedan bi mogli saznati jesam li u pravu

Sutra će se znati. A osim toga, Optimi ide sasvim dobro i bez H1, tako da mogu i odustati i dalje lagano. Baš će ZABA (40% vlasništva) dat H1 da preuzme po 1,7. Hoće pm! Naravno da je nečiji interes da ispod 3 kn kupuje. Pa i moj je takav jer i sam kupujem kako imam para. Sutra već može imat skok kao u krajem ljeta. Može i ne mora…. Koji je problem štopat cijenu ako sam sebi sa privatnog na skrbnički prodaješ. Ili frendu. A ostatak koji prodaje naravno skupljaš…. Pa nemamo 5 godina. I HPB (vlasnik H1 većinski) da će pod palicom ministra Marića ulaziti u daljnje tržište telekominikacija, hahahahahaha. Kako da ne, još pogotovo sada kada ga misle dokapitalizirat (imam i te dionice naravno)……

New Report

Close