OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@serija
3 kn!

Ignore: KressoM, delux

sta je ovo netko kupi do 3 i onda nestanu svi nalozi do 3,30 i odjednom se vrati hrpa ispod 3?

Posve neuk.
Kakav bi interes mogao imati itko da spriječi porast cijene ?
Budući kupac ? Preuzimanje? Prodaja tvrtke ?
Svoje dionice nisam prodao, niti kanim uskoro, ukoliko ne pristigne ponuda koja se ne odbija.

mislim da g. Hanžekoviću nije drago kad danas gleda ovo… prodao je po 2,75 kn dana 12.01. jel

nego šta nego štopa….do sada su stavljali naloge od 5.000 komada na prodaju, a sad kad je došla blizu 3 kn pojačali su prodajne naloge na 15.000 komada!
p.s. evo ga, upravo je došlo novih 15.000 na 2,94 kn!

Ignore: KressoM, delux

Ovo postavljaju cijenu za nekog njihovog jer stalno stavljaju velike naloge nisko koji bivaju pojedeni u komadu

mislim da to ne rade za nekoga svoga, nego jednostavno ne daju da cijena prijeđe 3 kn jer čim je dotakla 3 odmah su veliki nalozi od po 15.000 komada počeli dolaziti na prodaju.
možda bi im sada rast cijene preko 3 kn poremetio omjere kod spajanja sa H1 pa zato ne daju preko te cijene?!?

Ignore: KressoM, delux

Probit će sutra ak ne danas. Nema kamo nego gore

ide to opet na 2.70

izgleda da su veliki gotovi sa prebacivanjem, sad ce se mali čopkati


izgleda da su veliki gotovi sa prebacivanjem, sad ce se mali čopkati

napravili su što su htjeli – zaustavili su rast OPTE preko 3 kn, nitko me ne može uvjeriti da se ovo odigralo slučajno

Ignore: KressoM, delux

Kolege, kada trazite sljedecu zvijezdu ZSE-a, morate se zapitati sljedecih nekoliko pitanja:

Jel dug/kapital > 300%?
Jel P/E > 50?
Jel ROE <0?

Ako je odgovor potvrdan na sva tri pitanja, izgledno je da ce dionica eksplodirati u narednom razdoblju. Nazalost, OPTE zadovoljava samo kriterij "dug/kapital > 300%”.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

New Report

Close