OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





Hanžeković prodao 1500 kom. Ima danas zanimljiv članak u VL

kad ovako jak igrač počne izlaziti iz dionice, onda je jasno da se nešto loše sprema…tko misli da uvaženi odvjetnik griješi, neka stavi na 2,75 kn jači kupovni nalog (npr.100.000 komada) pa da vidimo koliko brzo će trebati za novi iskrcaj?
[/quote]

…probajte vi staviti na 2,75 jaci prodajni nalog…npr. 100 000 kom….pa da vidimo kolko ce trebati da netko poklopi
[/quote]

Pa sto ti ne staviš?
[/quote]

Zato jer ne prodajem…jednostavno, zar ne







Hanžeković prodao 1500 kom. Ima danas zanimljiv članak u VL

kad ovako jak igrač počne izlaziti iz dionice, onda je jasno da se nešto loše sprema…tko misli da uvaženi odvjetnik griješi, neka stavi na 2,75 kn jači kupovni nalog (npr.100.000 komada) pa da vidimo koliko brzo će trebati za novi iskrcaj?
[/quote]

…probajte vi staviti na 2,75 jaci prodajni nalog…npr. 100 000 kom….pa da vidimo kolko ce trebati da netko poklopi
[/quote]

Pa sto ti ne staviš?
[/quote]

Zato jer ne prodajem…jednostavno, zar ne
[/quote]

Pa sto onda laprdas bzvz?
[/quote]

A ko je prvi poceo?

Zar stvarno debatiramo o tome kako Hanzekovic bjezi i spasava novce zbog transakcije od 1m kn. A covjek je prosle god samo na Generi zaradio 11m eur..
Ma daj nemojte bit smjesni…

Ko zna koja je pozadina price…

Cak i da je….dokle god netko kupuje te vece kolicine i dionice i obveznice u komadu, ne vidim problem.
Da je prodavao po 5 tis komada…onda jos ajde, al ovako…
Hanzekovic sigurno ne ovisi o ovih 3 ili 4 posto u Generi, niti ce ga to dovest u bankrot

Čudna ova OPTIMA.
Sa svakom kunom koju ima napravi kunu prihoda ( HT duplo manje ).
Te prihode ostvaruje na zastarjeloj, bezvrijednoj i velikim dijelom otpisanoj opremi ( sa kojom uspijeva obavljati iste usluge u istoj kvaliteti kao i ostali ).
Dionica joj je na četvrtini cijene koju su plaćali svi veliki dioničari, a za neke dioničare i puno niže.
Da mi prijatelji ovdje nisu “pomogli, objasnili i spasili me”, ja bih ovo samo kupovao i kupovao i “propao”

OPTIMA od svake kune napravi kunu prihoda?

Zanimljivo…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Već sam se pital di je ovaj s 244 kom, kad evo gaaaaa 🙂

nego, sto je s ovim sporovima gdje H1 tuzi HT i obrnuto? vidim da su opet izbacili neki dopis. Pa nece valjda H1 uc pod kapu HT-a a da ostanu zakrvljeni?

Jel jos uvijek mislite da je kupovina H1 losa za HT?
Dobar je bio onaj clanak u Vecernjem…kao oni su nama duzni EUR 20m a i drugim subjektima…hahahaha ne laje pas zbog sela.

Kako bi izgledao H1 da dobije tih eur 20m?


nego, sto je s ovim sporovima gdje H1 tuzi HT i obrnuto? vidim da su opet izbacili neki dopis. Pa nece valjda H1 uc pod kapu HT-a a da ostanu zakrvljeni?

Dopis kaze kako ce Optima, kao pravni sljednik H1, tretirati te sporove sa HTom.
Ukratko, sporovi ce prestati tako da nitko nikoga vise nece tuziti, a HT ce platiti troskove suda.

http://www.h1telekom.hr/sites/default/files/podnesak_za_objavu-ref-7578-2-20469026489497bjwz7g0v.pdf


OPTIMA od svake kune napravi kunu prihoda?

Zanimljivo…

HT aktiva 14 milijardi kn, prihodi 7 milijardi kn.
OPTIMA aktiva 457 miliona kn, prihodi skoro isti ili veći.
Ne govorim o dobiti niti o ostalim vrijednostima iz tablice.
Inače, hvala za informaciju.

http://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/veliko-previranje-u-h1-telekomu-borba-dionicara-i-moguce-preuzimanje-optima-telekoma

Vidim da i dalje vrte tu tezu da bi ju preuzeli za 70 milja kuna. Zbilja se ne šale.

New Report

Close