OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


prodavač se ne vidi u top10, premala je količina. No pravo pitanje je kako to da mu se isplatilo iskipati ovoliku količinu po 2,75 kn i to pred raspravu o spajanju sa H1?? Nije vrag da ima neke loše informacije pa je zbrisao van?

prije će biti da ovaj koji je kupio ima info



prodavač se ne vidi u top10, premala je količina. No pravo pitanje je kako to da mu se isplatilo iskipati ovoliku količinu po 2,75 kn i to pred raspravu o spajanju sa H1?? Nije vrag da ima neke loše informacije pa je zbrisao van?

prije će biti da ovaj koji je kupio ima info
[/quote]
imao je i lovu, vidljivo, ne bi me čudilo da kupi još


prodavač se ne vidi u top10, premala je količina. No pravo pitanje je kako to da mu se isplatilo iskipati ovoliku količinu po 2,75 kn i to pred raspravu o spajanju sa H1?? Nije vrag da ima neke loše informacije pa je zbrisao van?

Kad netko proda, netko uvijek kupi. Svatko ima svoje razloge, uvijek se može gledati s obje strane. Zašto bi kupac platio milijun kuna? Možda on ima neku dobru info. Mislim da bolji razlog mora imati onaj tko kupuje za tako velike novce. Nećeš kupiti toliku količinu ako nemaš dobar razlog. Prodati možeš jer ti recimo hitno treba lova zbog nečega.

Ovo nije ”streamerska” transakcija baš nego dogovorena toliko za toliko. Inače bi majstor do 4 kune valjda podigao dionicu da je kupovao nalozima ovdje. Ima razlog kupnje, a i razlog prodaje. Nakon Q1 ja osobno imam neko viđenje kakva će cijena ovoga biti, Q2 također, i smatram da će po skoku OPTE biti pobjednik burze 2017.

Uf… ovo me vraća u stare dane, kad je bilo lijepo poznavati brokere MF-ova, pa lijepo dogovarati ping-pong…

Nije jučer bez veze bilo cimanja do 2.85, danas sasvim “opravdana kupnja “, povoljna dapače u odnosu na prethodnu cijenu . Bojim se da se netko lijepo riješio vruće robe, po očito njemu povoljnoj cijeni ( ali možda on zna što je neznam 🙂 ), i uvalio na hrpu nekom fondu, kojem ta milja i tako ništa ne znači . Po trgovini, ako se ne varam moguće da su bila i dva prodavača. A sve legalno i po zakonu .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



prodavač se ne vidi u top10, premala je količina. No pravo pitanje je kako to da mu se isplatilo iskipati ovoliku količinu po 2,75 kn i to pred raspravu o spajanju sa H1?? Nije vrag da ima neke loše informacije pa je zbrisao van?

prije će biti da ovaj koji je kupio ima info
[/quote]

znači onaj tko je prodao 360.000 komada i koji je do sada bio dioničar OPTE, taj pojma nema? ne drži to baš vodu

Ignore: KressoM, delux




prodavač se ne vidi u top10, premala je količina. No pravo pitanje je kako to da mu se isplatilo iskipati ovoliku količinu po 2,75 kn i to pred raspravu o spajanju sa H1?? Nije vrag da ima neke loše informacije pa je zbrisao van?

prije će biti da ovaj koji je kupio ima info
[/quote]

znači onaj tko je prodao 360.000 komada i koji je do sada bio dioničar OPTE, taj pojma nema? ne drži to baš vodu

[/quote]
možda je neki vjerovnik i ne želi više čekati novac, dugo to traje od početka sapunice





prodavač se ne vidi u top10, premala je količina. No pravo pitanje je kako to da mu se isplatilo iskipati ovoliku količinu po 2,75 kn i to pred raspravu o spajanju sa H1?? Nije vrag da ima neke loše informacije pa je zbrisao van?

prije će biti da ovaj koji je kupio ima info
[/quote]

znači onaj tko je prodao 360.000 komada i koji je do sada bio dioničar OPTE, taj pojma nema? ne drži to baš vodu

[/quote]
možda je neki vjerovnik i ne želi više čekati novac, dugo to traje od početka sapunice
[/quote]

A kolko komada ja na ljeto po 1,65kn prodalo ono simpaticno osiguranje.
Mozda ipak drzi vodu….

Bravo, pemar!
Eto sjetite se Merkura kako je visio na bidu, s paketićima po 5000 kom, jedno vrijeme je gnjavio ali je počišćen.. Što je on jadan znao? On se samo htio riješiti dionica, budzašto. Ja nikada ne gledam tko prodaje, već kupca gledam a ovaj je odlučio, pored svih ovih prilika na ZSE, kad maltene sve raste, baš u OPTE uletiti?
Meni je to dovoljno.. držim do daljnjeg

Mozemo mi do sutra razglabat o razlozima prodaje ili kupnje. Ali samo nagadat….

Nisam siguran koliko ljudi na burzi trguje s preko 1m kn. Rekao bi da je ovih s ispod 1m kn puno vise.

Zdrava logika kaze da ako je kupio 1m kn Optime, da mu sigurno to nije sva ustedevina. Bilo bi bedasto da je sve stavio u jednu kosaru. Dakle za predpostavit je da ima vise tih milioncica.
Ako ima vise, onda sigurno nije bedast i zna kako se zaraduju novci. Pa nagadam da ga se nije navuklo vec da je dobro procijenio.
Sumnjam da mu je svejedno kamo ide koji milioncic.

Ova prica gore s fondom ne pije vodu. Mislim da bi prije zvali s nekih drugih pozicija upomoc.
A cak i da je fond pa di ces bolje….

Mozda i nije tako….ko ce ga znati


Bravo, pemar!
Eto sjetite se Merkura kako je visio na bidu, s paketićima po 5000 kom, jedno vrijeme je gnjavio ali je počišćen.. Što je on jadan znao? On se samo htio riješiti dionica, budzašto. Ja nikada ne gledam tko prodaje, već kupca gledam a ovaj je odlučio, pored svih ovih prilika na ZSE, kad maltene sve raste, baš u OPTE uletiti?
Meni je to dovoljno.. držim do daljnjeg

Valjda na ask-u?

a možda je istovario kupljeno po 1,xx tko će ga znati … ima tu više igrača koji se istovaraju ako je netko pratio igru unazad koju godinu i kao što sam pisao prije nekog vremena zašto platiti više ako se netko želi riješiti po bilo koju cijenu … ako uspije pruzimanje H1 tko zna kako će se ponašati budući dioničari, možda opet naiđe neko novo “osiguranje”

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close