OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko to izmišlja?

Netko kupuje jako, ovo je čisti inside obrazac.



Ova transakcija uopce nije usporediva jer se radi o prodaji unutar grupe.
Kao da sam ja vlasnik BMWa kojeg vozi moja kcer i kazem joj da taj BMW proda svom bratu al nek cijena bude relativno ok da ih na poreznoj ne zafrkavaju. I onda sa Njuskala saznaju cijenu i svi se ravnaju po toj njoj. Jer to je relevantno…mos mislit.
Da je telekom CG isao u ruke nekog treceg, mislite da bi bila ista cifra….

Optima je zelja i HTa i Vipneta. H1 je kao los a zele ga i Vipnet i HT.
Fahrudin je pisao da bi ZABA sutra prodala Optimu da ima kupca. Da je tome tako, zasto kupuje H1???

LeoNT kolko sam ga ja shvatio je mislio da su nasi operateri isli po minimalno 7 x Ebitda. Tu misli na Bnet, Amis i sl…
Cak i u Sloveniji TUS.

A Optima izgleda bolje od svih njih….

Samo polako….


vodi se žestoka bitka za korisnike, stigla mi ponuda od VIP-a da prebacim mobilno k njima, nude više od godišnje potrošnje u novim uređajima ili do toga iznosa neplaćenje računa, korisnici su IN, a Optima ih nešto ima, tako da…………..
[/quote]

Istina. U 11mj sam pisao ovdje kako mi je na kucna vrata dosao predstavnik Bneta i nudio izmedu ostalog i mobilnu liniju Vipa po super cijeni jer sam korisnik Bneta.
200tsd korisnika nije mala stvar.

Jedna je stvar kako tih 200tsd izgleda u jednoj zasebnoj tvrtki a druga je stvar kako izgledaju kad ih uklopis u super sustav koji je velik i brutalno poslozen poput HTa ili Vipa….cista profitabilnost



Ova transakcija uopce nije usporediva jer se radi o prodaji unutar grupe.
Kao da sam ja vlasnik BMWa kojeg vozi moja kcer i kazem joj da taj BMW proda svom bratu al nek cijena bude relativno ok da ih na poreznoj ne zafrkavaju. I onda sa Njuskala saznaju cijenu i svi se ravnaju po toj njoj. Jer to je relevantno…mos mislit.
Da je telekom CG isao u ruke nekog treceg, mislite da bi bila ista cifra….

Optima je zelja i HTa i Vipneta. H1 je kao los a zele ga i Vipnet i HT.
Fahrudin je pisao da bi ZABA sutra prodala Optimu da ima kupca. Da je tome tako, zasto kupuje H1???

LeoNT kolko sam ga ja shvatio je mislio da su nasi operateri isli po minimalno 7 x Ebitda. Tu misli na Bnet, Amis i sl…
Cak i u Sloveniji TUS.

A Optima izgleda bolje od svih njih….

Samo polako….

izgleda, ali po vašem mišljenju.
[/quote]

Usporedbu sa navedenim operaterima imate nekoliko stranice prije. Ako zelite mogu sve ponoviti jos jednom. Nije mi problem.


Koji od vas je prije 10 dana sa 16 000 komada srušio trenutno cijenu do 2,43?? Jel taj u INA-u uložio 3500 po komadu te dane?

to je srušio onaj, kojemu niti 4 kn neće biti skupo platiti, a ima ih stotine tisuća ili milione

Di je sad onaj da po 244 kom prodaje 🙂 ?

meni se čini da to ti stavljaš te 244-tice, hehe. doći će on ima vremena do zatvaranja, on izabere pravi trenutak za ulazak u utakmicu.

dan je pametniji od noći!

čovjek misli da psihološki djeluje, za sada je vidljivo da na sebe da, ali na druge baš i ne, ovi što tuku po 5-10 000 su malo veći psiholozi

Ne stavljam ja te naloge. Moj target je 7+ kuna. Osim toga, zašto bi netko to kupovao da djeluje psihološki? Ja da imam sad 100 somova isto bi kupio. Razlozi se znaju; PSN, priljev, profit… Umoran od pisanja više…

Oće ovdje uvesti i treću decimalu za bid?

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

al’ se naslagalo dionica na ASKu.. k’o drva
ovaj tjedan to treba narezati i počistiti, zima odavno traje!

Evooo gaaa, 244.

New Report

Close