OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To izvješće će biti dobro, ali neće puno po dobiti Q4 i sveukupno (bar po meni) odstupati od prosjeka 2016. godine. Q1 2017 bi trebalo biti prekretnica jer nebu rata PSN-a od 15 mil kn i 2 mil kn rate kamate.

Prekretnica će se dogoditi ili odlukom AZTN ili prvim kvartalnim izvješćem u 2017. godini

…25.1. je skupstina dionicara H1…vidjeti cemo sto ce oni odluciti…


Prekretnica će se dogoditi ili odlukom AZTN ili prvim kvartalnim izvješćem u 2017. godini
jedva cekamo

ovo još (bar ja) nisam vidio na OPTE: svi oni glupavi i fake kupovni nalozi na ispod 2,00 kn su maknuti
tako da je ovo manje više čisti omjer kupnje i potražnje (K 100.000 – P 156.000)

Još kad bi se makli fake nalozi na prodaji, na 3,06, 3,30 i poviše 10 kuna, onda bismo imali pravi odnos.

nemam dubinu pregleda, ovo sam spazio na kupnji, tamo vidim dno…

Da, izasla obavijest na zse

kakve to ima veze s OPTE?!? koje gluparije…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


To izvješće će biti dobro, ali neće puno po dobiti Q4 i sveukupno (bar po meni) odstupati od prosjeka 2016. godine. Q1 2017 bi trebalo biti prekretnica jer nebu rata PSN-a od 15 mil kn i 2 mil kn rate kamate.


Zar od 2017. ne počinje isplata kamate za obveznice? Tako bar piše, da nakon završetka rata PSN-a počinje teći isplata kamata za obveznice, tako da jedno zamjenjuje drugo i neće bit velike razlike u FI. Osim naravno ako bude bolje poslovanje.

Nije točno. Već sam stavio bio link za kamate. Zadnja, 5. rata isplaćena 30.11., 2 mil kn

evo vam link dolje pa čitajte
https://www.optima.hr/system/document/pdf/678/kvartalno_izvje__e_2016.pdf

Kikac je u pravu. Ali ne samo kamate nego glavnice.

Završena je isplata samo skupine 1 vjerovnika. To su bili oni s najvećim diskontom osim države.

New Report

Close