OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


to vidi i ja ali 2milje x 70kn je puno više od 430 500

Kolega, pa napisao sam da joj je cijena 21lipu i to već duže vrijeme.
Izgleda da gospodin Faruk ima objašnjenje. Da ga vidimo.

evo kupio i ja pa nek se nađe 😉
na srednjoročno će bit ok..

pozdrav

dobro došao u klub !

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Transakcija broj. 512 sa Obveznicama Optime realizirana u 13.51,a kako to da nije vidljiva pod Obveznicama u sustavu Zse, a niti na gledalici pod Obveznicama? Može netko pojasniti o kojoj se to trgovini radi?

To je bila OTC transakcija.

Člankom 341.a. st. 1. Zakona o tržištu kapitala (NN 88/08, 146/08, 74/09, 54/13 i 159/13) propisana je obveza prijave Burzi transakcija financijskim instrumentom uvrštenim na uređeno tržište koja je sklopljena izvan uređenog tržišta ili MTP-a, osim ako se ista objavljuje putem sustava uređenog tržišta ili MTP-a sukladno članku 114. Zakona o tržištu kapitala

u nastavku sam još svašta htio napisati ali mi je srećom pukao net pa sam otišao kod susede na kavu i rakiju. ova transakcija se sad vidi i na oficijelnim stranicama. Vaš link … no juče sam tražio neke blok transakcije u visini 7 mkn koja nije bila na tim stranicama,a nije mi se dalo vraćati cijeli film na brokerskoj. ne znam na koga se je odnosila ta transakcija ali reko čisto da imam širu sliku svega šta se dešava. sve u svemu puno podataka i malo koristi.

who dares, wins

Kod obveznica, obično imate denominaciju… Cijena je izražena u 100,00kn a zapravo se radi o 1,00kn…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Kod obveznica, obično imate denominaciju… Cijena je izražena u 100,00kn a zapravo se radi o 1,00kn…


bit će da su i one prošle predstečajnu nagodbu. 🙂

who dares, wins

https://www.optima.hr/system/document/pdf/678/kvartalno_izvje__e_2016.pdf

Ovo će kad tad izgurat do 10 kuna…. Rijetko na našem tržištu….


https://www.optima.hr/system/document/pdf/678/kvartalno_izvje__e_2016.pdf

Ovo će kad tad izgurat do 10 kuna…. Rijetko na našem tržištu….


ovo izvješće mi se sviđa

dan je pametniji od noći!

Znaci zadnjih 3 godine isplaceno je oko 92 miliona kuna duga (zadnja rata ovaj kvartal).

U tom periodu je ostvarena stabilizacija poslovanja, poceo je porast korisnika, stabilna dobit iz poslovanja.

@SeRija
ako se referirate na ovaj izvještaj o ispunjavanju obveza iz PSN-a, onda vam je to stvar novčanog toka (odljev novaca s računa) a ne stvar dobiti, jer se radi o podmirenju obveza koje su nastale u okviru PSN-a

no, dobro je što nam to govori da nikakvog problema s otplatom OT nema, poslovanje s dobiti već par kvartala u nizu, spajanje s H1 (priljev novih korisnika) etc.

Ne mogu nigdje sad pronaći ono sa planom otplate, i koja je ovo rata itd..

New Report

Close