OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za ovu dionicu je bilo za očekivati njen pad , jer je bio nedavno ogroman rast i ovo sad je samo korekcija.
bili su veliki volumeni dionica iznad 2,50 , tako da očekuje skori povratak i većih kupaca

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Bezveze pad. Nist posebno.

Optima ima neupitnu vrijednost, stabilno poslovanje, itd, itd,…sve sto smo ovdje vec 100 puta prosli.


Mora se interkapital ukljuciti u kupnju jer nas spekulanti sa 200-300 kom svaki dan bacaju u bed

Špekulanti nas svaki dan razvesele novim količinama dionica.

bio je do malo prije 10.000 H nalog na prodaji kojim je netko fingirao 100.000 za prodaju, ali malo prije ga je netko počistio do kraja i pokazalo se da je imao samo oko 22.000 komada i sad je ostao bez dionica 😉

Ignore: KressoM, delux


bio je do malo prije 10.000 H nalog na prodaji kojim je netko fingirao 100.000 za prodaju, ali malo prije ga je netko počistio do kraja i pokazalo se da je imao samo oko 22.000 komada i sad je ostao bez dionica 😉

a sad mi je od muke još dao i 0% za post, znači da se to igrao netko od forumaša i ostao bez dionica ;-))

Ignore: KressoM, delux

Nek je, tak mu i treba. Žal mi je samo kaj meni neka lova još u pon sjeda i kaj se stvarno nadam da bar 2000 još po ovim cijenama kupim, pa neka čekaju odluke ht-a u proljeće….. heheheheh 🙂 bit će to sve dobro za nas sve koji znamo zašto ovo kupujemo

Kakve odluke HTa u proljece?

Ovakvi H nalozi za kupnju su bili i zadnja 2 puta prije strmoglavog rasta i kupnje…


Ovakvi H nalozi za kupnju su bili i zadnja 2 puta prije strmoglavog rasta i kupnje…

strmoglavi rast?!?! to je pravi oksimoron…
streloviti rast, to već da 😉

Ignore: KressoM, delux

Sorry, moj bed 🙂



bio je do malo prije 10.000 H nalog na prodaji kojim je netko fingirao 100.000 za prodaju, ali malo prije ga je netko počistio do kraja i pokazalo se da je imao samo oko 22.000 komada i sad je ostao bez dionica 😉

a sad mi je od muke još dao i 0% za post, znači da se to igrao netko od forumaša i ostao bez dionica ;-))
[/quote]
možds je zadovoljio svoje skromne ulagačke potrebe, ako je kupovao na 1,6 ili je jednostavno ustupio prijateljima za simboličnu naknadu, ima ovdje svega, kreativnosti sigurno ne nedostaje, bilo kako bilo, bilo bi dobro da još malo raspe do 2,5, kupaca vidimo ima, bilo poznatih ili nepoznatih


možds je zadovoljio svoje skromne ulagačke potrebe, ako je kupovao na 1,6 ili je jednostavno ustupio prijateljima za simboličnu naknadu

ma ne, fingirao je tim 10000H nalogom kako ima na prodaji 100.000 komada i na taj način je želio rušiti cijenu pa dokupiti, no netko je opalio po njemu i pobrao mu sve dionice….ma kupit će on ponovo, samo 10% skuplje i sve pet 😉

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close