OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja mislim da je očito tko ulazi u top 5,svi mi znamo i to je prekrasno.

izgleda da je dno odrađeno.

who dares, wins

Imaju još 100 000 komada. Dno je odrađeno definitivno, potrošnja raste, sve nam raste pa će i OPTM.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@Hajdin
ne znamo, i teško ćemo znati jer za promjenu u top 10 treba skupiti preko 800k dionica
ali je sigurno da mali nisu.. em se kupuje em se daje potpora, toliko puta već viđeno!

ja već duže vrijeme gledam kad je moment za dokup da malo umanjim prijašnji minus. šta sam imao slobodne love sprašio sam. nije bog zna koliko ali sad ili nikad. smatram ovo dosta rizičnom operacijom i ne očekujem brzu zaradu. taman ovaj porez i td. pa čekati koju godinu. ako krene gore ili dole u međuvremenu bit će i nove love.

who dares, wins

Aktivna nam je i Obveznica Opte-o-142A


Ja mislim da je očito tko ulazi u top 5,svi mi znamo i to je prekrasno.

već je kupljeno preko 500.000 komada, što ni ne čudi jer ovo je cijena kao da je firma u stečaju, a situacija je sada sređena i firma se uspješno oporavlja pod okriljem HT-a… obzirom na promete ne bi čudilo da netko novi uskoro osvane u top10

Ignore: KressoM, delux

Mislim da su u zadnja dva sata uspjeli prodati oko 20 000 kom jer je bilo tu i malih nešto. Kako bilo danas ili najkasnije sutra ujutro su out.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Mislim da je to gotovo u pola sata, ako je suditi po semaforu.

Semafor kaže: promet 630 000 kom, jučer im je ostalo cca 560 000. U današnjem prometu ima i malih koji su prodavali prilikom rasta do 1,80 i na razini 1,80. Zatim mali su prodavali i na ovom propadu natrag na 1,70 pa i sad na 1,75. Dakle po mom sudu od ovih 630 000 kom mali su sudjelovali sa barem 130 000, drugim riječima Merkur ima još oko 50 000-60 000 kom.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ima još nešto malo, svaka od narednih kupnji bi mogla označiti kraj velikog prodavatelja.





Zoveš se accountant, a mjerilo ti g.H. koji je čak i dokupio?
Kalkulator u ruke.

H1 Telekom ulazi pod kišobran Optime i HT-a, čeka se AZTN


A što vaš kalkulator kaže? Očito da se ne isplati? ja ću svoju računicu napraviti kad se vratim s GO bez brige

mene to ne brine toliko jer mi je ulaz ispod 2 kn, dakle i tih 10 kn bi mi bilo 500% zarade
[/quote]
Dok se ti vratiš sa GO ovo će bit ispod 1 kune!
Imam osjećaj da će g.H. hitno morat u dokup.
Možda vam se i ja pridružim negdje ispod 0,50 kuna ?!?
[/quote]

nek' ovo bude mala školica investiranja, svima, ne samo Vama barba1
dok nema likvidnosti, ne možete znati tržišnu vrijednost dionice (namjerno kažem 'tržišnu' jer ju određuju sile ponude i potražnje, ne nužno posljednja fin. izvješća)
do prije par dana se osjećao strah, tko će to pokupiti? tu svu silu dionica?
Haha,
ovaj što dokupljuje samo drži cijenu iznad 1,65 ;
u zadnja dva dana promijenilo je vlasnika 926 317 dionica, merku#čić je imao samo 815 723dionica
osigurač je postavio sa 100 000 komada na 1,40

New Report

Close