OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

0,25 lipa – potpora


0,25 lipa – potpora

kn, kn

Imade li netko, bilo tko, bar koju riječ utjehe …

nažalost, kolega, nema ih.

Merkur os. se smirio, već cca tri tjedna ne prodaje
i kao što vidimo, cijena se polako ali sigurno oporavlja, mic-po-mic
u narednim danima/tjednima očekujem hvatanje pozicija pred polugod. FI
onako odokativno, nema baš mnogo do 2,00

… i evo ‘junačine’ s 20.000 kn ruši do 1,60 kn
kaj nemaju za reprezentaciju? za mlijeko i šećer?
🙁
nemreš bolivit’


… i evo 'junačine' s 20.000 kn ruši do 1,60 kn
kaj nemaju za reprezentaciju? za mlijeko i šećer?
🙁
nemreš bolivit'

Meni je dobro došlo, uzeo 9000 komada, a do 2 kune na prodaji 10000 dionica, tko dočeka početak priče o preuzimanju u ovoj poziciji, dobro će se omastit.



… i evo 'junačine' s 20.000 kn ruši do 1,60 kn
kaj nemaju za reprezentaciju? za mlijeko i šećer?
🙁
nemreš bolivit'

Meni je dobro došlo, uzeo 9000 komada, a do 2 kune na prodaji 10000 dionica, tko dočeka početak priče o preuzimanju u ovoj poziciji, dobro će se omastit.
[/quote]

Za ovu prodaju treba zahvaliti Merkur osiguranju. Još su malo popustili.
Zakon ponude i potražnje djeluje.
Kupci ( ako ih još ima ) mogu se postaviti i malo niže.
Za sada smijer je prema dolje.

Imamo jakog kupca, to nam treba jer 2 kn tesko uspjevamo dohvatit vec 2 godine traje borba

osim kupca, treba samo ‘paziti’ na Merkur; eno baš onog dana (6.7.) kad sam izjavio da ‘Merkur već cca tri tjedna ne prodaje’, pustili su 31.600 dionica (prema MD) i spustili cijenu s 1,67 kn na 1,60 kn
danas nisu bili na prodaji kada je kupljen veći paket i odmah cijena ode na 1,70 kn
dakle, kad se oni smire – samo nebo je granica!


osim kupca, treba samo 'paziti' na Merkur; eno baš onog dana (6.7.) kad sam izjavio da 'Merkur već cca tri tjedna ne prodaje', pustili su 31.600 dionica (prema MD) i spustili cijenu s 1,67 kn na 1,60 kn
danas nisu bili na prodaji kada je kupljen veći paket i odmah cijena ode na 1,70 kn
dakle, kad se oni smire – samo nebo je granica!

Merkur je na prodaji stalno. Nalog na 1,7 kn koji se stalno obnavlja.
Ipak, ima tu i nešto čudno. Kada je kupnja (6.7.) gotovo došla do 1,7 kn oni iznenada poklapaju sve do 1,6 kn.
Takvo ponašanje može dovesti do zaključka da se dionice Merkur osiguranja koriste za održavanje niske cijene i skupljanje dionica na drugim računima.
Dobro je ako imamo jakog kupca.
Ako je stvarno jak predlažem jednu igricu.
Nalog na kupnji 1.000.000. komada po 1,7 kn brzo bi donio neke zaključke, a možda i prekinuo neke igrice koje se već dugo igraju.

Merkur ima jos samo 976 000 kom, brzo su vani

New Report

Close