OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zar su pukle sve internetske veze, svi chatOVI i komentari …
ovdje nikog ngdje …


Čekamo velike prodavatelje da spuste na 1 kn.
Ili da dignu na 3 kn i rasprodaju bez problema.

pa sa cca 300 kn u 2008 pad na 1.8 kn jeste 167 puta. DA da puta je pala cijena dionice OPTE. U čemu je problem da se špekulativno sruši do 18 lp ili 0,18 kn? Pa to bi bio daljnji pad od samo 10 puta.

Evo izvješća :

http://zse.hr/default.aspx?id=68091

Zivnulo malo, ali opet nikako preskociti 1,7 kn


Zivnulo malo, ali opet nikako preskociti 1,7 kn

Nek se samo istovari, biti će prije ili poslije kao na Haludovo.

Jel se istovarija?


Jel se istovarija?


Još “samo” 1.000.000. komada na 1.7 kn.
Onda još “samo” 755.000. komada na 2.0 kn od HPB-a.
Onda konačno slijedi skok na 2.01 kn ako se ne pojavi neki novi istovarivač.

Riješenje je krajnje jednostavno – spustimo cijenu do 6 lp promijenimo vlasnike većine papirića i ondak put 6 – 8 kn …



Jel se istovarija?


Još "samo" 1.000.000. komada na 1.7 kn.
Onda još "samo" 755.000. komada na 2.0 kn od HPB-a.
Onda konačno slijedi skok na 2.01 kn ako se ne pojavi neki novi istovarivač.
[/quote]
Ja vidim na 1,70 komada 6600, i nije H nalog, a na 2,00 ne vidim niti jedan nalog.
Vidim od 1,70 do 2,00 komada 23.727.
Možeš li nam pomoći, pa objasniti te informacije?


Riješenje je krajnje jednostavno – spustimo cijenu do 6 lp promijenimo vlasnike većine papirića i ondak put 6 – 8 kn …


Zgodno.
Na žalost, HPB fond je stao sa istovarom na 2 kn, a Merkur osiguranje nas još nije počastilo dionicama ispod 1.7 kn.
Igrač koji povremeno ruši ispod 1.7 morao bi riskirati puno više dionica ako želi srušiti i održati cijenu.
Izgleda da će ovo stanje potrajati.
Onima koji očekuju porast cijene preporučujem kupnju šatora. Ovdje će sigurno provesti ljeto.
Ja od OPTIME očekujem puno više. Već sam kupio kampicu sa grijanjem. Ostajem preko zime ( možda i nekoliko ).
Sretno svima.
Ne gubite nadu.
Lp,
upupup

Ovdje ko’ bos po trnju ! Što se ovo zbiva i kako će završiti nagodba o Optimi pravi je Misterij.
Utješno je da ekipa nije nervozna, stoički prihvaća sudbinu i uza sve prevladava dobro optimistično raspoloženje.
Ma bravo mi !

Nema vise naloga na kupnji koji su godinu dana na 0,50 kn bili “potpora”.

New Report

Close