OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je tek prvi kvartal… nek bude 4×4 pa će biti dobro a možda bude i više.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ulagaci nemaju novaca kupit ni ono sto valja…..nema love da se nagrade svi…netko ima portfelj u drugim sektorima, netko je pojacao pozicije….negdje imaju sigurniju pricu itd…

Ako nastave ovim tempom na kraju godine bi dobit mogla biti veća od 20mil kn.


Ovo je tek prvi kvartal… nek bude 4×4 pa će biti dobro a možda bude i više.

pa dobro zvuči
OPTE 4×4, pogon na sva četiri kvartala :)))

dobit bi bila i veća da ne dijele po 300 kn, onima što prijeđu k njima, mogli bi i nama davati po 1kn da kupujemo još njihovih dionica

ne da mi se sad tražiti ali poprilično sam siguran da je Mr.Wiseguy negdje prošle godine skrenuo pozornost na ulaganja u infrastrukturu OPTE pa je govorio da će se popraviti i EBIT i neto dobit s padom iznosa amortizacije, pa evo donosim samo kao triviju, iznose amortizacije na kraju Q1 (u mil. kn; za 2013.-2015. godinu sam iznos po kvartalu dobio da sam godišnji iznos amortizacije podijelio s 4):

Q1/16 – 16
Q1/15 – 15,9
———————
Q1/14 – 19,2
Q1/13 – 18,4
dakle, imamo 2,5-3 milje kn kvartalne razlike samo u amortizaciji zadnje dvije godine!

a sad imamo još i rast prihoda!
uh što se veselim!!!

I onda se nađe ovakav slon u staklarni na 1,80. Ti fondovi su rak rana našeg TK umjesto da budu baš obrnuto.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@PoAskuBidu
mislim da je Merkur, živi bili pa vidjeli! neka, to donosi likvidnost
možda su očekivali da će sad svi pohrliti u kupnju pa da se riješe tog ‘utega’

2,07 kn – 30.000 kom, štopa cijenu.


2,07 kn – 30.000 kom, štopa cijenu.

je, ali su i 186.400 kom na ‘braniku’ na oko 1,00 kn 🙂
nema to veze!

ipak je vrijedilo staro zlatno pravilo ZSE, šta bolje izvjšće, lošija prođa dionice

Dobro je,ovim tempom Svaki radni dan po 15000 kom i Merkur je vani za tri mjeseca.

New Report

Close