OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

očekivao sam i lošije fi

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


očekivao sam i lošije fi

Trebalo bi malo pročitat i nešto osim računa dobiti i gubitka, ima tu i nešto dobro.

nije dobro, očekivao sam korak naprijed, a ne natrag.
– 5 mil., trend pada prihoda i dalje se nastavlja.
jedina pozitivna stvar smanjenje obveza kratkorocnih za 12 mil. i dugorocnih za 11.5. mil.

a zašto su im tako porasli troškovi za plaće (skoro ko gubitak) [emo_zacudjen]



očekivao sam i lošije fi

Trebalo bi malo pročitat i nešto osim računa dobiti i gubitka, ima tu i nešto dobro.
[/quote]prosvijetli nas [emo_beztona] jer ne vidimo nista dobro .

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




očekivao sam i lošije fi

Trebalo bi malo pročitat i nešto osim računa dobiti i gubitka, ima tu i nešto dobro.
[/quote]prosvijetli nas [emo_beztona] jer ne vidimo nista dobro .
[/quote]
jedini pozitivni podatak se odnosi na internet korisnike, e sad, da li je to budućnost ?

Novac i novčani ekvivalenti na kraju razdoblja
70.771.999

23.391.667

koliko jos dugo mogu sa ovim uz smanjenje prihoda ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


I naravo sad nastupaju drukeri koji ce nas ubjediti da je to super izvjesce

misliš ovi što su se ulogirali prije neki dan? hvala na otkrivanju položaja. ignore direkt.

who dares, wins

http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/rast-operativne-dobiti-za-optima-telekom-1002924

Ignore: KressoM, delux


http://www.vecernji.hr/kompanije-i-trzista/rast-operativne-dobiti-za-optima-telekom-1002924

Naslov izvučen iz konteksta FI, zaključak da je gubitak preko 5 milijuna su preskočili. Velika je vjerojatnost da ih HT gura u stečajne okolnosti i preuzimanje pretplatnika. Uz ovakav FI nemoguće je ispuniti plan PSN-a.

@ingroman
cijena OPTE na burzi je kao da je firma u stečaju pa ni lošije FI ne utječe bitnije na cijenu dionice pa je lako moguće se za koji dan opet vrati iznad 2 kn

Ignore: KressoM, delux

fi nikad i nisu imala nekakav utjecaj na zse ali možemo izabrati npr. opte i igh gdje se nije očekivalo ništa spektakularno (po meni sasvim očekivano ako ne i bolje) reakcija nazovi tržišta je kao da je nastupio smak svijeta. krajnost druga ernt, sve u redu firma radi istina bok dobit osjetno manja (no ne strahujem za njih) reakcija tržišta? ma ništa. svejedno jel dividenda 300 ili 90 nikakva značajna promjena. to kopiranje američkog tržišta i reakcija na neke vijesti kad se preslika u ovu žabokrečinu izgleda toliko smiješno i očajno da je to teško i gledati, a kamo li u tome sudjelovati.

who dares, wins

New Report

Close