OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo izgleda kao pred stečajem, i nakon PSN-a gubici.

“Temeljem utvrđenih nekonsolidiranih godišnjih financijskih izvješća za godinu 2014. utvrđen
je gubitak u iznosu od 5.198.103 HRK”

Od kuda gubitak, kad u izvješću piše 19 milja dobitak???

Sam sebi da odgovorim. Matica je 2014 godinu završila sa 5 milja gubitka, a pripojena društva sa 24 milje plusa, tako da je na razini grupe 19 milja plusa.
Sve u svemu loše

pitanje je koja društva su dovela do tog zgubitka, iako da, informacija je na prvu ruku malo zbunjujuća

to je info stara dva i pol mjeseca jer je godišnje objavljeno na zse 12.2. čini mi se, uostalom riječ je o nekonsolidiranom izvješću koje iskazuje gubitak o cca 5M dok konsolidirani izvještaj koji je također već dva i pol mjeseca objavljen na zse iskazuje dobit od cca 19M….konsolidirani je onaj koji uzima u obzir sva povezana društva ako slučajno netko ne zna [emo_smijeh]


Ovo izgleda kao pred stečajem, i nakon PSN-a gubici.

@ Igor9
Loše ili malo manje loše, ali to su stari, već poznati podatci.
Sada se oko OPTE događaju neke nove igre, na nekim novim (mnogo nižim) cijenama.
Zanima me kome je to u interesu i kako će to završiti.
Pozdrav.

održana redovna glavna skupština

a izgleda da se zna i kakvo će bit izvješće u utorak [emo_smijesak]

Netko bjesomučno udara po asku. Ne kužim zašto ali udara.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ad 9. Predmet poslovanja društva dopunjuje se sljedećim djelatnostima:
*djelatnost knjigovodstvenih i računovodstvenih poslova

hoće da prevaziđu sami sebe?

who dares, wins

VIPnet-u zadnje vrijeme cvjetaju ruže, kada bi pobrao korisnike Optime, HT bi mu se mogao sakriti.Do korisnika bi mogao doći na lagan način, kupnjom 51% udjela za smiješnu cijenu….


VIPnet-u zadnje vrijeme cvjetaju ruže, kada bi pobrao korisnike Optime, HT bi mu se mogao sakriti.Do korisnika bi mogao doći na lagan način, kupnjom 51% udjela za smiješnu cijenu….

moje pjesme moji snovi … (iako imam opte)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close