OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovo je bio pokušaj dizanja sa malim prometom, tako se i radi kad moraš iskrcavati velike količine. Pokušaš dignuti na 2,20 sa 30-tak tisuća, a onda iskrcaš par milijuna do 2 kune, zato preporučam čekanje, izgubit će prodavatelji strpljenje.

je i onda kupci navale ko mutavi. vidi se i na ostalim dionicama da se kupuje ko da nema sutra.

who dares, wins

od tolikih milijunaša, ostalo danas samo nešto tisućaša[emo_zacudjen]


od tolikih milijunaša, ostalo danas samo nešto tisućaša[emo_zacudjen]

a kome da prodaju? zar ne vidiš kako je kupnja slabašna…da netko zvekne 100.000 komada po kupnji ne bi ostao kamen na kamenu..zato ovaj i prodaje malim nalozima od po 4.000 komada

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



od tolikih milijunaša, ostalo danas samo nešto tisućaša[emo_zacudjen]

a kome da prodaju? zar ne vidiš kako je kupnja slabašna…da netko zvekne 100.000 komada po kupnji ne bi ostao kamen na kamenu..zato ovaj i prodaje malim nalozima od po 4.000 komada
[/quote]
tog se nisam sjetio, viš,viš, mogao je tako krenuti i po 3, a ne dati toliki uskršnji popust na 1,5mil[emo_naivan]

pa to i jest problem kupit ce svi po par desteaka tisucica i sta ce snjima nece ih imati kome prodati ako ce podicu 60milj dionica od 2kn na 3 pa to je 180milj kn prometa pa kad ce to biti


pa to i jest problem kupit ce svi po par desteaka tisucica i sta ce snjima nece ih imati kome prodati ako ce podicu 60milj dionica od 2kn na 3 pa to je 180milj kn prometa pa kad ce to biti

u pravu ste, to je cijeli mjesečni promet na cijeloj burzi


pa to i jest problem kupit ce svi po par desteaka tisucica i sta ce snjima nece ih imati kome prodati ako ce podicu 60milj dionica od 2kn na 3 pa to je 180milj kn prometa pa kad ce to biti

..t-com i ZABA posjeduje preko 40 miliona dionica i oni ih NEĆE prodavat..znači ostaje u igri 20 mil dionica a ne 60…

@ Prorok & Moller
Trebalo bi nagovoriti Zabu i HT da sve daju po kunu da burza lakše proguta.


..t-com i ZABA posjeduje preko 40 miliona dionica i oni ih NEĆE prodavat..znači ostaje u igri 20 mil dionica a ne 60…

OK, znači 20.000.000 NOVIH dionica + one postojeće + ove koje se sad kupuju radi trejda tj. zarade za burek…. pa kad se to sagleda iz drugog kuta jasno je da ovdje rasta neće biti dugo vremena, a kad neće biti rasta, onda je jasno što će uslijediti

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Da sam ja gazda ( T-com i ZABA ) nebi meni ekipica sa 2,5% dionica određivala cijenu na tržištu.



..t-com i ZABA posjeduje preko 40 miliona dionica i oni ih NEĆE prodavat..znači ostaje u igri 20 mil dionica a ne 60…

OK, znači 20.000.000 NOVIH dionica + one postojeće + ove koje se sad kupuju radi trejda tj. zarade za burek…. pa kad se to sagleda iz drugog kuta jasno je da ovdje rasta neće biti dugo vremena, a kad neće biti rasta, onda je jasno što će uslijediti
[/quote]
.. e moj Belupo..pa vidiš da ne ide ispod 2kune…obmanjuješ javnost o 60 mil dionica .. sad kažeš da je ipak 20 mil..daj probaj se dogovorit sam sa sobom..


Da sam ja gazda ( T-com i ZABA ) nebi meni ekipica sa 2,5% dionica određivala cijenu na tržištu.

šta oni njima određuju? zaba i ht se na bave dnevnim špekulacijama.

who dares, wins

New Report

Close