OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pravi otpor je tek na 3kn. Zaboravili ljudi da postoji gap koji treba popuniti.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Evo pa čitajte.

Budite sretni da 2 obranite.

Vaš link …



Ako ne bi bilo teško, može objašnjenje kako konverzija dionica drastično mijenja situaciju.

evo ovako drastično mijenja situaciju: ZSE: OPTE-R-A… -32,68%
[/quote]
To vidim i sam, ali sam pristojno pitao za drastičnu promjenu situacije, ovo je posljedica.

Zaba će to konsolidirati i naći kupca kao puno puta do sad..nema razloga da na OPTE izgube novac. Zajedno s HT imaju 56% i plus vjerojatno AZ-ov udjel..po ovim cijenama prodaju neupućeni, neznalice..itd

Nove dionice dolaze na burzu 7. 4.

bit će zanimljivo u utorak. nažalost nrću moći pratiti taj fenomen. možda se postavim na kupnju. jedva čekam otkaz.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Nove dionice dolaze na burzu 7. 4.

znači ovo danas rasprodaju oni koji već imaju OPTE-R-A da preduhitre rasprodaju koja kreće od 07.04. kad bude moguće trgovati na ZSE sa 60 milijuna novih dionica koje će nastati pretvorbom R-B u R-A ??

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

dok je brokerskim kućama mala provizija oni istu dionicu mogu 500x šutati sa bida na ask i obratno. pošto je ovo u režiji intercapitala normalno da je promet milijunski. volio bi vidjeti šta bi bilo da im se tu pojavi pravi kupac sa jedno pola milje kn šta bi onda bilo. sjećam se vremena dok su na zse i stranci operirali pa kad im pokupi prvo strašilo s aska onda su malo oprezniji.

who dares, wins

Ako ništa, lijepo je vidjeti ovoliku likvidnost [emo_palacg]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

likvidnost je stvarno vrhunska [emo_ooooo] znaš kad šef dođe ćati koji lupa po tastaturi i umislio si je da je broker pa mu kaže: ajd opravdaj svoje postojanje i zaradi si danas za zdravstveno, mirovinsko i nama 200kn.[emo_zloban]

who dares, wins



http://www.seebiz.eu/optima-telekom-prvi-put-s-godisnjom-neto-dobiti/ar-105104/

pametnima više nego dosta… tko kupi na ovim cijenama mogao bi izlaziti sa +100% u roku godinu dana
[/quote]

sada ćemo sa ove cijene još lakše do 100%, iako me vaš današnji obrat malo brine[emo_smijesak]

Nema apsolutno nikakve logike sad se gurati na kupnji kad se zna da je već u utorak (a u pon ne radi ZSE) spremno za prodaju 9X količina dionica upravo protrgovana na današnji dan.

Dakle, ovi veliki nalozi na kupnji su tu jedino u svrhu…..spašavaj što god se moze.

New Report

Close