OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@baboon
sljedeća blokada je na 1,82 kn [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

ako iz treće probije 2,10 bit će veselo. buy signal.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ako se ja dobro sjećam Optima je u zadnjem izvješću poslovala s dobiti… to se nekako zaboravilo… neefikasno tržište rekli bi a sad se još uračunalo ovo i gdje bi sad trebala dijonica? kad se ovo stabilizira samo kupovati do sljedećeg izvješća kad ide nagrada.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@Mr.Wiseguy
samo bih dodao i čika Matijinih 1 300 000[emo_smijesak]

@poaskubidu
jesu poslovali s dobiti, ali kao rezultat PSN! isto je bilo i kod IGH, DLKV itd. vidjet ćemo hoće li sljedeće FI biti u plusu jer ako ne bude ode OPTE ispod 1 kn

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

slažem se belupo ali mislim da su čak i prije zadnjeg izvješća počeli s preokretom u poslovanju, bit će jako zanimljivo vidjeti to izvješće. Ni 10 kn ne bi bilo nevjerojatno ako bude pozitivno. Imam sitno OPTE i čekam razvoj.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@hasenfefer
pred dva mjeseca nije bilo konverzije 60 milijuna novih dionica! to je nova okolnost koja drastično mijenja situaciju, ne moram ti valjda to obrazlagati pobogu?

Ignore: KressoM, delux

ne može se reći da ne postoji interes kupaca, promet je premašio 1,1 mil.kuna i preko 600.000 dionica.
ovdje je sad najbitnije kakvo će biti FI jer bude li pozitivno doći će i veći igrači na kupnju, a bude li loše neće biti veselo. prava kladionica pa tko voli neka kocka [emo_namigusa]

Ignore: KressoM, delux


@hasenfefer
pred dva mjeseca nije bilo konverzije 60 milijuna novih dionica! to je nova okolnost koja drastično mijenja situaciju, ne moram ti valjda to obrazlagati pobogu?

kolega, šta se upuštate u rasprave sa kamikazama ?![emo_cool]


@hasenfefer
pred dva mjeseca nije bilo konverzije 60 milijuna novih dionica! to je nova okolnost koja drastično mijenja situaciju, ne moram ti valjda to obrazlagati pobogu?

Ako ne bi bilo teško, može objašnjenje kako konverzija dionica drastično mijenja situaciju.
Hvala.


Ako ne bi bilo teško, može objašnjenje kako konverzija dionica drastično mijenja situaciju.

evo ovako drastično mijenja situaciju: ZSE: OPTE-R-A… -32,68%

Ignore: KressoM, delux

Pitanje je samo trenutka kada će nalog od cca 50.000 dionica na kupnju, a onda ide nova pozitivna blokada, moja pretpostavka i želja završetak danas oko 2,50-2,70.

New Report

Close