OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@moller
neće se prodavati svih 60 milijuna, ali neka na burzu dođe samo 1/3, to je 20.000.000 dionica! pa tko će to kupiti? i kome prodati nakon kupnje?!

to i mene brine, kome će oni to prodati, treba im cijela godina ovim tempom, ja ću kupiti samo 200 000 i otkazati ugovor OT

Baboon sta cekas vidi prodaje koliko ti srce oce …navaliiii

fiju, bude ovdje P/E možda i ispod 3 sad je cca 6.

Što će se dogoditi s cijenom kad se ovaj s 80- tak tisuća makne ili ga se pokupi..??

evo, čim se pobere 20.000 komada, dođe novi prodajni nalog sa još 20.xxx komada!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

koja trgovina. uletio s 15 000 kom ali prodao. šta radit [emo_smijeh]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Moram priznati, zbilja je fascinantno kolika količina novih naloga udara po kupnji, bez obzira na ovih cca 90000 kom što stoje na prodaji…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kupnje ima, čini se da je prvi prodajni val a bome i drugi amortiziran.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Moram priznati, zbilja je fascinantno kolika količina novih naloga udara po kupnji, bez obzira na ovih cca 90000 kom što stoje na prodaji…

Pa trenutno je 63 500 000 dionice, dakle ovdje nije protgovan ni 1% vlasništva.
Lažem, novouvrštene još nisu na burzi,a trebale bi biti od 7 travnja:
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/qfL8v5ARGgeiylBb0qkxdQ==.pdf

prvo pozitivna blokada i još rasta pa tek onda malo dole ali ne puno.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/puvz7C2G8VeijbwMmlX3BQ==.pdf

interesantno za onoga koje ima slobodnog cash ,svaki dan izleti neka dionica sa rastom ili padom od 50 %

New Report

Close