OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja znam barem 10 ljudi koji su prešli na optimu. Tako da mislim da ce broj korisnika jer optima nije patka

Uskoro prelazim i ja: ovaj njihov O3 premium paket nudi ama baš sve (i sve HBO i Cinestar) tv-programe (uključujući i HD verzije dostupnih) za 350 kn/mjesečno (koliko sad plaćam HT-u, a imam samo prošireni osnovni paket).

Sjećam se da sam bio pročitao da su u probleme (nemogućnost isplate onih koji su kupili njihove obveznice) došli u vrijeme intenzivnog ulaganja u infrastrukturu (zbog širenja područja zahvata). Da nismo usred ovakve krize, bilo bi očekivano da dođe do porasta broja korisnika. Ovako, tko zna …

Ja sam na Optimi već dugo godina, zapravo otkad su počeli.
Preporučio bih svima jer je pouzdano i povoljnije. Da nije odrekao bi se davno te priče.


Ja znam barem 10 ljudi koji su prešli na optimu. Tako da mislim da ce broj korisnika jer optima nije patka

Ja ih znam još 100 koji su se propili…
T-Com propada , a vi pricate o firmi bez ideje koju gura banka..

“Manite” se gluposti koje su financirane besplatnim kapitalom i prihvatite se hard ekonomije.
U Nigeriji je to nafta , u Pereciji turizam.
Srećom, pa je tržište slobodno.
LP i sretno svima.

http://hr.seebiz.eu/cerarove-najave-ruse-vrijednost-telekoma-slovenije/ar-93183/

bliži se trenutak prodaje,počele borbe i zauzimanje pozicija .

Zato je pala cijena na 5.50 danas. Ko zna sto ce biti jos


Zato je pala cijena na 5.50 danas. Ko zna sto ce biti jos

misliš sa ovih 75 dionica, prati ask svi se drže na 8-9 kn i više.

Top 7 se iskrcava polako.

http://www.ictbusiness.info/kolumne/komentar-o-ht-u-okretanje-uslugama

I ako ste misli kako je to sve. Nije, jer u transformaciji HT-a treba gledati i završetak i okončanje predstečajne nagodbe Optima Telekoma kojim sad HT upravlja i gdje su također velike promjene. Između HT-a i Optime Telekoma postoji kineski zid, odlučio AZTN (Agencija za zaštitu tržišnog natjecanja, kako bi se osiguralo tržišno natjecanje, jer HT sada drži ponovno daleko najveći dio fiksnog telekom tržišta (telefonija, Internet, IPTV). I Optima je na kraju krajeva od strane telekom regulatora HAKOM-a proglašena operaterom s pretežitom tržišnom snagom. A HT će njima upravljati najviše 4 godine, a nakon toga ih mora prodati. Što će se dogoditi vidjet ćemo.

Kad se sve to uzme u obzir HT-ova transformacija je tektonska ali očekivanja, a što će se još događati vidjet ćemo. Zanimljivih najava i informacija s telekom tržišta za jesen, nakon ljetnog odmora (kako za koga), svakako ne nedostaje.

normalno da nedostaje , da nije prodaja u opticaju.

nijedan komentar na ovaj tekst- prodaja ili što???
čemu šutnja???

Najgore što financijski kvazi menageri iz ZABE uopće ne znaju kakav bombon drže u rukama dok kapital sa istoka nadire na ove prostore (PD: Sto korejskih kompanija zanima se za investicije u Hrvatskoj). S druge strane to me i ne čudi jer ti likovi su postavljeni kako bi razbucali sve hrvatske tvrtke (uzimajući u obzir i mirovinske fondove) što je do sada i većim dijelom ostvareno.

Zasto netko rusi cijenu? Uskoro ispod 5 kn . Zar ima novosti ?

New Report

Close