OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@lacoste10
e, sad sam puno mirniji [emo_namigusa]

Ak prodam po 10 dosta izgubio. Ja mislio da je ovo rastuca grana. Bolje ista nego nista


@lacoste10
e, sad sam puno mirniji [emo_namigusa]

10 kn ,vrijedi ,a dali će biti više ,bumo videli u skorijoj budućnosti.


Ja mislio da je ovo rastuca grana.

evo ti post kolege od neki dan pa pročitaj kako ova grana “raste”


glasi da su izgubili novih 17.000 korisnika u tri mjeseca i da im negine stečaj, unatoč predstečajnoj nagodbi.
imaju 30.000 manje korisnika nego 2008, pa pitam ja sve zbog koga i čega je nastao ovoliki dug?
17.000 u tri mjeseca, ako se trend ubrza do nove godine neće imati korisnika.
Sa 300.000 korisnika, oni su stigli na 194.000

[emo_ooooo][emo_vrtimise][emo_zacudjen]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Uzas. Valjda bude sad nekaj bolje . Reklamiraju se dosta.

Valja se primit posla i raditi jer perspektiva postoji. Vrijedi i vise od 10 kn. Samo treba da veliki odluče kad ce to biti

fiksna telefonija im je jeftinija od HT za 50 %, ali kakav će to dati konačan rezultat to možemo samo pretpostavljati


Valja se primit posla i raditi jer perspektiva postoji. Vrijedi i vise od 10 kn. Samo treba da veliki odluče kad ce to biti

Kad se budu odlučili vidjeti ćemo po cjenama dionice, kosolidacija je napravljena ,vlasništvo posloženo, a sada je realno očekivati i sve bolje rezultate rada .

A ako ZABA -krene ubrzo sa povećanjem udjela i preuzimanjem većinskog vlasništva , zbog prodaje operatera u SLO-Srbija, mogla bi opte biti dobra udavača ,sa cjenom 15-20 kn i malo više.


A ako ZABA -krene ubrzo sa povećanjem udjela i preuzimanjem većinskog vlasništva , zbog prodaje operatera u SLO-Srbija, mogla bi opte biti dobra udavača ,sa cjenom 15-20 kn i malo više.

kolega, gotovo ste me rasplakali, naravno, radosnice [emo_smijeh]


mogla bi opte biti dobra udavača ,sa cjenom 15-20 kn i malo više.

ne lupetaj, pomnoži ukupan broj izdanih dionica sa 15 ili čak 20 kn pa ćeš vidjeti koliko je to nebulozna cifra za firmu koja gubi korisnike! [emo_vrtimise][emo_palacd]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!



mogla bi opte biti dobra udavača ,sa cjenom 15-20 kn i malo više.

ne lupetaj, pomnoži ukupan broj izdanih dionica sa 15 ili čak 20 kn pa ćeš vidjeti koliko je to nebulozna cifra za firmu koja gubi korisnike! [emo_vrtimise][emo_palacd]
[/quote]

ne valjaj gluposti , uz svo dužno poštovanje, kupi bar jednu dionicu na HR tržištu ,pa onda pričaj.

i prije bilo kakvog komentara pogledaj vlasničku strukturu i budućnost poslovanja .

New Report

Close