OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ht preuzeo, za 3 godine mora pocet trazit kupca




To o prodaji ogromne količine dionica na burzi od strane novih dioničara je mit koji ne prolazi ni kod puno lošijih dionica.

možda je ipak patka, koju mnogi žele očerupati, radi par pera za šeširom
[/quote]

mislim da svatko ima pravo na svoje mišljenje
a ako ste vi toliko uvjereni u rast ove dionice ja nudim svojih 1.621 komad OPTE-R-B za 4,5 kuna po dionici, pa vi slobodno zaradite na njima koliko god vi mislite da je za vas dovoljno, ponude mi možete u inbox poslati
[/quote]
vidite dragi kolega, kako se čovjek na brzinu prevari, već danas imate na bidu duplo veću koičinu od ponuđene i na kn višoj cijeni, što je priznat ćete na ovakvoj predstečajuši lijep iznos, koji se može puno pametno potrošiti ovaj vikend na moru, jel’ Vi uopće imate te dionice ?





To o prodaji ogromne količine dionica na burzi od strane novih dioničara je mit koji ne prolazi ni kod puno lošijih dionica.

možda je ipak patka, koju mnogi žele očerupati, radi par pera za šeširom
[/quote]

mislim da svatko ima pravo na svoje mišljenje
a ako ste vi toliko uvjereni u rast ove dionice ja nudim svojih 1.621 komad OPTE-R-B za 4,5 kuna po dionici, pa vi slobodno zaradite na njima koliko god vi mislite da je za vas dovoljno, ponude mi možete u inbox poslati
[/quote]
vidite dragi kolega, kako se čovjek na brzinu prevari, već danas imate na bidu duplo veću koičinu od ponuđene i na kn višoj cijeni, što je priznat ćete na ovakvoj predstečajuši lijep iznos, koji se može puno pametno potrošiti ovaj vikend na moru, jel' Vi uopće imate te dionice ?
[/quote]

dragi kolega 🙂 ne bi stavljao na prodaju nešto čega nisam vlasnik
a moja ponuda za prodaju 1.621 dionice OPTE-R-B koje sam dobio u nagodbi i dalje stoji ako ste zainteresirani slobodno pošaljite poruku. Ali napominjem, da ne bi bilo nesporazuma, one nisu još u redovnom trgovanju na burzi, kao što ste napisali, to s čime se trguje je OPTE-R-A. Ja se nadam da vi onda nećete zaraditi samo za vikend na moru 🙂


lacoste10
ajde stavi, doista sumnjam da će netko moći zabraniti vjerovnicima da prodaju svoje dionice koje su nakon dugog vremena uspjeli dobiti umjesto višegodišnjih potraživanja

izvoli , pročitaj sve i uvjeri se.
http://www.optima.hr/hr/info/investitori/objave-za-investitore/


izvoli , pročitaj sve i uvjeri se.
http://www.optima.hr/hr/info/investitori/objave-za-investitore/

ma gdje piše da se dionice neće moći prodavati 12 mjeseci?? očito nigdje čim si naveo hrpu linkova bez konkretnog dokaza! demantiraj me i napiši točno koji dokument i koja stranica, ovako je to obično spamanje!

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje



izvoli , pročitaj sve i uvjeri se.
http://www.optima.hr/hr/info/investitori/objave-za-investitore/

ma gdje piše da se dionice neće moći prodavati 12 mjeseci?? očito nigdje čim si naveo hrpu linkova bez konkretnog dokaza! demantiraj me i napiši točno koji dokument i koja stranica, ovako je to obično spamanje!
[/quote]
Ako se dionice ne registriraju jednu godinu od glavne skupštine kada je odluka
donesena tada se odluka poništava.Ali da će proći možda i više od godinu dana
da se novim dionicama može trgovati.Zašto ne?Prvo prospekt iako možda ne jer se radi o PSN dokapitalizaciji.Očito se prodaja dionica odgađa.Nitko nije spreman
preuzeti lavinu,a to su i ZABA i HT.Kada se odluče na kupnju i to će se dogoditi.Za sada još jedna prevara vjerovnika iz PSN.
IGH,MGMA,INDG iosta priča.DLKV..što će biti pitanje je sad!!!!!!

OPTE uskoro u posebnom režimu?

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

@nikolson
OPTE uskoro u posebnom režimu?

———————————————–
i kada bi se to trebalo dogoditi?

Koliko transakcija?

Što se čeka sa rezultatima za 2Q.

Uprava??

Svi zaspali, jedino se kiper probudio.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/dU6KH6KYy7utFbrdIfG67Q==.pdf

lacoste10,

Lijepo piše da se poslovni rezultati za prvo polugodište objavljuju 31.07.2014

New Report

Close