OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dali su svoje novce , tako da sa cjenom od 10 kn ,naplaćuju svoja potraživanja u cijelosti.


A po 3 puše 70%.Tu bi ja ušao i preko 10 % cjelokupnog portfelja.
Mislim da ne treba ulaziti prije 4,čak i za ozbiljnije igrače.
Ipak,biti će kako tata kaže,tj.ZABA.
Sjetite se Istra turista,sve je padalo kao stijena ali Zaba je obranila Istra turist,zašto nebi i OPTE.Zaba može kupovati i niže,ona može kupovati i ispod
fondovskog MCAP od 300 mil kn.Ali ne treba zaboraviti da se u dokapitalizaciji
nalazi niz malih prisilnih dioniča,a oni bi se mogli ponašati kao i branitelji.
Udri po ASKU,nije bitno gdje je.
Dakle,bitno je kako će se ponašati fondovi,oni moraju braniti na 5,45.To je već
probijeno,ali i ne mora biti.Može se lako vratiti na tu cijenu.Ali ako bude na 4
a dokapitalizanti udru po BIDU,može to u bezdan.Tko je blizu oltara tj zabe i HT
zna više.Mi smo kao slijepci,tapkamo i po mraku i po danu!!!!!

Drago mi je da nisam unutra,a još draže mi bilo da budem unutra,znači da je sletjela ptičica u moje gnijezdo!!!!!

Nove dionice njih samo 53 mil su serija OPTE-R-B
I sa njima kai i ostalim PSN dokapitaloizacijama se može trgovati na njuškalo.
Dakle,za sada nema padanja ni klizanja cijene.
Čestitke vlasnicima,nećete izgubiti i gaće na štapu odmah,već malo kasnije.


Nove dionice njih samo 53 mil su serija OPTE-R-B
I sa njima kai i ostalim PSN dokapitaloizacijama se može trgovati na njuškalo.
Dakle,za sada nema padanja ni klizanja cijene.
Čestitke vlasnicima,nećete izgubiti i gaće na štapu odmah,već malo kasnije.

i meni se čini da su nas preveslali, nigdje nisam vidio da će to biti serija B, prvi glas.
Sad se možemo samo nadati da će slijediti cijenu A serije ili čekati prodaju nekom jačem igraču, što opet znamo da će trajati godinama.

Bez obzira na poveći broj novoizdanih dionica spominjana cifra 2-3kn je praktički nemoguća! U sadasnjoj situaciji, sve ispod 4kn će se razgrabiti odmah, jer puno je veći broj onih koji će htjeti kupiti na tim razinama nego onih koji će htjeti prodati. Kupovat će špekulanti koji su spremni izgubiti 50%, ali i zaraditi 500%, kupovat će postojeći koji će htjeti smaniti prosjek, kupovat će se i naslijepo…. a tko će prodavati?, sadašnji TOP 10 ziher neće, dva najćeća (ZABA, HT) neće prodati ništa (jer ako počnu prodavati, mogu dobiti jedino simboličnu cijenu cca 2kn, neće prodavati ni mnoga poduzeća (ako još postoje) kojima nije hitna lova a dionice su doobili pretvorbom duga u kapital! Na tržištu bi se mogao naći veći broj dionica u blokovima, ali s obzirom na malu cijenu to neće biti neki veći financijski prometi ( mil dionica 3-4 mil kuna i nije neka lova!) Nemoguće je primjetiti i agresivnu marketinšku kampanju koja će sigurno rezultirati pozitivnim financijskim učinkom, ako je Optima uspjela zadržati veliki dio korisnika u uvjetima stečaja oko vrata, negativne marketinške taktike konkurenata i nikakve vlastite promidžbe, onda je ovo O.K. situacija!

Nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju!

To o prodaji ogromne količine dionica na burzi od strane novih dioničara je mit koji ne prolazi ni kod puno lošijih dionica.


To o prodaji ogromne količine dionica na burzi od strane novih dioničara je mit koji ne prolazi ni kod puno lošijih dionica.

možda je ipak patka, koju mnogi žele očerupati, radi par pera za šeširom



To o prodaji ogromne količine dionica na burzi od strane novih dioničara je mit koji ne prolazi ni kod puno lošijih dionica.

možda je ipak patka, koju mnogi žele očerupati, radi par pera za šeširom
[/quote]

mislim da svatko ima pravo na svoje mišljenje
a ako ste vi toliko uvjereni u rast ove dionice ja nudim svojih 1.621 komad OPTE-R-B za 4,5 kuna po dionici, pa vi slobodno zaradite na njima koliko god vi mislite da je za vas dovoljno, ponude mi možete u inbox poslati

Mislio sam da će dionice iz PSN dokapitalizacija IGH/po400/,OPTE/po 10/,MGMA po 10,a i DLKV/po 100/,uskoro i 6 mil dionica po 10/dlkv/
na prodaju jer se radi o ubrzanom PSN postupku.Sve je ubrzano,jedino se oštećenim
vjerovnicima onemogučava da i te diskontirana potraživanja pretvore u keš.Za nas
kao dioničare je to dobro,ako smo unutra jer dionice padaju manje od očekivanja.
Ali egzekucija se samo odgađa,za nekoliko mjeseci.

U primjeru OPTE- nakon 12 mjeseci ,lijepo piše u prospektu.

@lacoste10
ajde citiraj taj dio u kojem piše da se nove dionice neće smjeti prodavati 12 mjeseci????

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

@nikolson

mislim da sam to već postao , potruditi ću se naći taj dio .

Lijepo piše ,da je 12 mjeseci.

lacoste10
ajde stavi, doista sumnjam da će netko moći zabraniti vjerovnicima da prodaju svoje dionice koje su nakon dugog vremena uspjeli dobiti umjesto višegodišnjih potraživanja

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close