OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Optima Telekom kreće s novom IPTV platformom
Vaš link …

Optima Telekom kreće s novom IPTV platformom
Vaš link …


dobre vijesti ovdje nikako nisu dobrodošle, neki će sada reći da žele na novoj platformi u stečaj

Ht i Zaba nece prodavati svoje dionice par godina, a i onda ce vjerojatno traziti kupca za cijeli njihov udio, a ima danas clanak u novinama da Rusi zele kupovati telekome po Europi. koja ce cijena bit za 3 godine, 30,40il 50 kn.Ovo je samo moje predviđanje!

@mirociro
i više. Na ovoj firmi banka može samo zaraditi. Danas, sada, ne, ali u skoroj budučnosti da. Pa internet jos samo nema na wc-u a i do njega dođe dobar wi-fi signal. Potencijalni kupac OT-a uopće ne mora biti iz telekom branše. Mora samo imati jasnu sliku kako iskoristiti potencijal 200 000 korisnika.

Ovo današnje prodavanje od po jedna dionica po bidu za cilj ima samo jedno.no i nejde baš[emo_namigusa]


Ovo današnje prodavanje od po jedna dionica po bidu za cilj ima samo jedno.no i nejde baš[emo_namigusa]

od tri transakcije, dvojica su otišla na burek, o ovaj treći će i piće platiti, ma to je neka ekipa iz Zabe 100 %, imaju neko slavlje [emo_smijeh]

Vaš link …[/url]

da ne bude trpanja po ovom jadnom bidu uskoro jer…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=51497

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje


da ne bude trpanja po ovom jadnom bidu uskoro jer…
http://www.zse.hr/default.aspx?id=51497

Zašto bi bilo ako su ih upisali po 10 kn .

Daj nam pojasni …

Ovdje prije može doći do dogovornih blok transakcija , ako netko bude želio prodavati, ali na puno većim cjenama – oko 8-9 kn…

Pročitaj stranicu broj 3.


Zašto bi bilo ako su ih upisali po 10 kn .
Daj nam pojasni …

zato što nisu dali niti lipe za taj upis (što znaš i sam jako dobro), nego su upisali dionice umjesto nenaplativog duga..pa je realno očekivati da će gledati što prije papiriće unovčiti i pretvoriti u keš! dosta se sjetiti kako je to bilo na ingri – dokap po nekih 18 kn, a sad je cijena na 2,5 kn!

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

dali su svoje novce , tako da sa cjenom od 10 kn ,naplaćuju svoja potraživanja u cijelosti.


dali su svoje novce , tako da sa cjenom od 10 kn ,naplaćuju svoja potraživanja u cijelosti.

sorry ali pričaš gluposti! nisu oni dali nikakve novce nego su papirnato potraživanje pretvorili u nešto što se nadaju unovčiti prodajom na burzi!
da ti bude jasnije – da li bi ti dao 10 kn za dionice OPTE da ti netko ponudi???
[emo_palacd]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close