OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nerazmem ka ukidanje obveznica s dospjećem 28.01.2014. ne utjeće na cenu dionice?
Kaj se ovdje dešava?

zbog tih obveznica je i krenula PSN, a ukidaju se zbog roka dospijeća.


zbog tih obveznica je i krenula PSN, a ukidaju se zbog roka dospijeća.

neisplaćene…

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]


zbog tih obveznica je i krenula PSN, a ukidaju se zbog roka dospijeća.

pretvorene su u dionice po 10 kn, i dug je smanjen za 200 milijuna kuna u bilanci

neisplaćene…

Kolika bi danas bila cijena dionice Optime da su te obveznice isplaćene?

Pozdrav škvadro,

da li znate kada bu izvješće za 4Q i cijelu godinu u Optima Telekomu?

@Yeosol

Da su isplacene ne bi se otvorio predstecaj pa prema tome ne bi doslo do komplikacija koje s tim orkestrom dolaze iz cega bi se dalo zakljuciti da bi se dionica vrtila gdje je i bila ranije. To ti dodje u rasponu od 20 do 40 kuna.


Pozdrav škvadro,

da li znate kada bu izvješće za 4Q i cijelu godinu u Optima Telekomu?

http://www.optima.hr/hr/info/investitori/financijska-izvjesca/

ask se pojačao. za ozbiljniju kupnju će trebati podići cijenu jer su razine ispod 7,65 potrošene.
sretno onima koji zarade na nestrpljivom prstu!

http://www.optima.hr/hr/info/investitori/objave-za-investitore/

uprava-objava ročišta ,što se čeka????

Kaj je opet zapelo?Mislim da žele poplašit nas male hartićare.Nebu me iznenadilo ako dođe neka vjest kako PSN ni prošla pa sutra da je i tako to.
Čitam treći kvartal 340 milijuna prihoda??
Mislim da HTu cure sline jer in nikada ni dosta novaca tak da bu to oni zeli sigurno.


Kaj je opet zapelo?Mislim da žele poplašit nas male hartićare.Nebu me iznenadilo ako dođe neka vjest kako PSN ni prošla pa sutra da je i tako to.
Čitam treći kvartal 340 milijuna prihoda??
Mislim da HTu cure sline jer in nikada ni dosta novaca tak da bu to oni zeli sigurno.

danas su najavljeni rezultati za nekoliko dana, vidimo što će sve biti točke uprave HT.

New Report

Close