OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Baš su neki tajnoviti. Nije moguće da se baš ništa ne događa??!!


Baš su neki tajnoviti. Nije moguće da se baš ništa ne događa??!!

trebalo je biti objavljeno do Božića, slažem se da su zakazali sa obavjesti na webu i ZSE,o datumu ročišta bi trebali obavjestiti javnost i ZSE.
Uprava OPTIMA- obavjest o ročištu???

pokušaji navlačenja na dolje- nema baš nekog učinka

Današnje stanje K/P jako loše izgleda. Ne znam jel ovo pritisak prema dole, da se kupi još nešto po 7 kn, ili nedajbože kakva loša vijest ( negativna odluka aztn ).

vid'la žaba...

Prije ce biti pokusaj pritiska za dokup po nizoj razini.

Smiješno, razglabamo šta bi ovaj pad trebao značit, a ustvari radi se o prometu od samo 2000 kn, zanemarivo.

vid'la žaba...


Smiješno, razglabamo šta bi ovaj pad trebao značit, a ustvari radi se o prometu od samo 2000 kn, zanemarivo.

nebitno uopće za komentiranje…

Nema prometa.Cjela Zagrebačka burza kaj da Kuna videla ni.Nadajmo se kak ususret novoj turističkoj sezoni stvari budu išle nabolje.Dok nema likvidnosti nema ni mogućnosti rasta cena.
Bu bolje.Ujedno zna netko nešto o predstečajnim dogovorima.Miščjenja sam kak bu tu svašta.95% vjerovnika je prihvatilo plan a niš se ne objavljuje.
ZAKAJ??

http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=OPTE-R-A

Teško je na malim prometima i tzv. HR burzi u tzv. HR Državi prićati o grafovima.
Iako dok ne zatvorimo ispod 7 mislim da je UPtrend postojan. Nemamo force za 10+, to me malo štufalo. Iskreno mislin da je previše nas tute spremno vani na 9 da imam recimo 100 000 kom kupnje 9-10Kn.
Moja cila logika ulaska je bila zbog potencijalne dividende a da se ne ponavljan nitko argumentirano nije razradio tu mogućnost (2 Kn dividenda uskoro).
Moje informacije s terena govore kako korisnika sve više a plaćanje nekog minimuma dosegnuto pred ccA 3 godine. Pošto je firma preuzeta kroz DUG u dionice. HM opet se ponavljan ali ulaganje u OT nikako nevidim promašajem.
Naravno svi ginemo od nepoznatog nitko od poznate opasnosti.

Cijena ove dionice je nekih 25 puta manja od dionice HT-a , nekih 14 puta manja od prijedloga konverzije duga u dionice kod Metroneta. Niti HT niti Metronet nemaju toliko puta više korisnika. Ova je dionica sigurno podcijenjena, barem za sada.

točno 7 puta manja je cijena dionica OT u odnosu na HTove.Isto tako i broj dionica je manji 27 puta.Kak se budu nove otiskale i bude ih 60 miliona.I tada će broj dionica OT biti 1,3 puta manji nego HTovih što ispada da je nekih 36 puta vredniji HT.Mišljenja sam kak je realan broj 10 puta (dividenlda na 120 miliona Kuna dobiti i 60 miliona dionica bu 2 Kn ili 10 puta manje od HTa) kaj znači da bu cena OT išla od 15-20 Kn.

Pogledajmo ovaj tjedan bi mogla bit zgotovljena predstečajka.

New Report

Close