OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ali nema panike… zasto?

@parchy
Evo da te malo poguram ja sam starcima ugovorija 3D paket na akciji uz ugovornu obvezu na 24 miseca.A i ti uvik ubodes prstom da ne recem u sta.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


ali nema panike… zasto?

Kako ćeš paničarit kad ne možeš prodati niti 2000 komada po bidu jer kupnje-nema!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

A što bi se prodavalo,čemu panika.???

@frankie

bas ti fala, ugovori jos koji paket ako ikako mos. Da nema nas koji ubadamo ko prstom u … nebi moglo bit ni vas koji radite nesto trece. Mislin da OT po 7 Kn je very good game.

eno na ima nešto kupnje …
juhuu

lipa van je kupnja gospon, negdje oko 2500 komada se kupuje a prodaje se jedno 10 puta više.I to bu rekli samo ono kaj je trenutno na prodaji, da počme cijena rasti odmah bi se stvorilo još ko zna koliko ovih dionica.Jako mi je drago kaj sam van zletil jer ne bi mogal gledat da imam 5000 ovih dionica a kupuje se samo 2000.

pardon, po nekakvoj ceni iznad 6 kupuje se 731 komad iliti cijelih 4000 Kn i još par lipica.
a joj Optima a nekada se tržilo i po 250 Kn ena i to gomila…

je mrki je, … , evo propade skoro pa na 1 kn. [emo_smijesak]
[emo_namigusa]

samo te malo hebe riječ “skoro”
al to ti je nako isto baba oli dide skoro isto jedno ima čunu drugo ne …
skoro isto


pardon, po nekakvoj ceni iznad 6 kupuje se 731 komad iliti cijelih 4000 Kn i još par lipica.
a joj Optima a nekada se tržilo i po 250 Kn ena i to gomila…

Promjenili su se omjeri ,ako pogledaš ask do 9 kn i nisu neke bitno velike količine, a Top-10 lagano skuplja već duže vrijeme.

TOP10 samo tradeA i to u ciklusima po par tjedana. Ostalo suha i tak bu bilo gledi dugo

New Report

Close