OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

… i … šta sad ?
[emo_naivan]
nemoš zaradit na HR burzi pa nikako.


… i … šta sad ?
[emo_naivan]
nemoš zaradit na HR burzi pa nikako.

sačekaš da padne nazad na 5-6 kn pa u dokup [emo_palacg]

gledan ovo izvjesce, kao lose je. u odnosu na druge firme drugi svemir.Cash flow dobar!Perspektiva teska ali postoji… i dalje mislin da je ovo nevjerojatno podcijenjeno u odnosu na ostale firme u dugovima.


gledan ovo izvjesce, kao lose je. u odnosu na druge firme drugi svemir.Cash flow dobar!Perspektiva teska ali postoji… i dalje mislin da je ovo nevjerojatno podcijenjeno u odnosu na ostale firme u dugovima.
kakve ti ima veze izvješće,zamisli si kakva bi frka nastala da zaba svoje interese odluči prodati npr. AT&T-u,ili sl

da li mislite da se ovdje radi o neprijateljskom preuzimanju na balkanski način?

ja mislin da će se stvari ovdje vrlo brzo rasplest kako bilo …

Gospon Parchy, nekaj je zapelo… Mišljenja ste i dalje kak bu se nekaj desilo.
Kaj bu se ovdje i moglo dogoditi? Dugovi rastu, posla sve manje!Zakaj bi se neš ovdje i desilo?

bome je, a neman pojma da znan šta je pametno to bi i uradija …
Malo me frustrira šta niko ne trza na firmu koja nosi cashe, ništa se ne prića, nudi.
Živo bi volija znat pravu istinu da recimo dođe X i kupi s 120 mil Eur ovu firmu koliko bi ima profita svaku godinu pod pretpostavkom da radi OK šta nema razloga da neradi.
[emo_smijesak]

parchy,potpuno si upravu. A pazi i puno toga se promjenilo u zadnje vrijeme. Da zaba ne radi xyz u neznam čijem interesu, sve bi mogla biti puno bolja priča.

iskreno ja se i dalje nadan 90% 12,5 Kuna
60% cca 22 Kuna
40% 40 Kuna
Koliko sam naivan i zelen pokazat će vrime, ali stečaj i 2,3 Kune ili NULL kao opciju mi nema nikakve logike.
Evo i danas iden ugradit 3 komada OPTE (telefon+internet).

izgleda da san dobro ocekiva, samo u krivom smjeru

Na kupnji iznad 1 kn ima samo 1877 komada [emo_beztona]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

New Report

Close