OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



kada bude gotova ocjena ustavnosti nastavlja se predstečajna nagodba po svim odredbama osim osporenih, ako takvih uopće bude

a što ako ustavni sud stavi van snage neke ključne odredbe ili zakon u cjelini jer bez tih odredaba ne može funkcionirati?
[/quote]to bi bilo pozitivno za manjinske dioničare, a upravi bi preporučio aktivni odmor u SAD-u

dobro zan li ko ali provjereno da li dugovi firme rastu, da li raste broj korisnika odnosno kakav je trend?

to bi se tribalo znati sada 29.07 priliko, objave polugodišnjeg izvješća??

Mislim da je OPTE-R-A odlična dionica.
Danas sam vidio jednog njihovog djelatnika, čovjek ne može biti deblji.
Dakle ima se za plaće. [emo_smijeh]


Mislim da je OPTE-R-A odlična dionica.
Danas sam vidio jednog njihovog djelatnika, čovjek ne može biti deblji.
Dakle ima se za plaće. [emo_smijeh]

Ako je tako debeo znači da se malo kreće, ako se malo kreće, znači da malo radi, ako malo radi, onda znači da OPTE baš i nema posla, a to već zabrinjava [emo_ooooo]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

citan ovo jer san nekad ima dionicu HGSPota, koji ste vi optimisti. od prodaje kompica i info.opreme nema nis narednih ohhooh miseci.Drago mi je vidit optimizam koji medusobno sirite tako da vas pozivam da udete u Optima tel. Pa firma svaki misrc donese 50 mil.kuna.. vasi drukovi puni optimizma odavde tamo bi procvitali.Ako nista drugo bar se firma zove OPTIMA.

Ako prođe PSN imat ćete 50 mil dionica i veliku inflaciju,vidimo se na 3/TRI/
Ako PSN ne prođe i uslijedi stečaj vidimo se na tri i niže.
Ako vas nerko i preuzme ,neće platiti više od jedne kune po dionici jer bi trebao
preuzeti i dug od 1 mlrd kuna.
Od svih predstečajuša najopasnija dionica je OPTE.Ali tu je i jaka sindikalna
podrušnica koja ima visoki ulaz na 8 kn,pa se cijena i dalje drži visoko,

U OPTE dugotočno krv,znoj i suze,kratkoročno i pokoja kaplja mlijeka,kada se smiluje sindikat.
Napomena:dnevni trejd nije zabranjem,ali je jako opasan.

eno na gospon lopina uvjerava u nešto.Naravno ide 29.07. i objava rezultata Optima telekoma.Mislim s obzirom na fiskalizaciju da bu izgledali tak fino.Zakaj ne bi imali 9.5 testiranje?Dakle treba se nakupovati jeftino pa prodavati par tisuća na 9+ Kuna i eto 50% zarade …
E lopina stari majstore druka.[emo_smijeh]
Trebal si nick uzet drugačiji a ne vako da te odmah odaje ko prevaranta.


eno na gospon lopina uvjerava u nešto.Naravno ide 29.07. i objava rezultata Optima telekoma.Mislim s obzirom na fiskalizaciju da bu izgledali tak fino.Zakaj ne bi imali 9.5 testiranje?Dakle treba se nakupovati jeftino pa prodavati par tisuća na 9+ Kuna i eto 50% zarade …
E lopina stari majstore druka.[emo_smijeh]
Trebal si nick uzet drugačiji a ne vako da te odmah odaje ko prevaranta.
htio je reći cijena će biti TRI kune, ali neće jer će ih netko htjeti kupiti po višoj cijeni

http://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/i-h1-telekom-u-predstecajnoj-nagodbi
misli li iko izvanka više ovdje uletit ili ne. Pokupovat ova sva tri, objedinit poslovanje … nije mi jasno kakav poslovni zicer.Da gospodin Zoran Milanović ima sluha mogla bi i država napravit jaki domaći telekom sa privatno Državnim vlasništvom i firmama koje odmah nose lovu.

mislim da to njemci nebi dozvolili

je li , pa mismo u EU. Nijemci su tu gazde ali kontra zdravih tržišnih pravila nemogu. Mislim da će opni to kupit onako iza kole.

Lijepo, lijepo,… naš usamljeni igrač g. K.Z. opet je vratio vjeru u OPTIMU.

Evo novih 5000 kom i eto ga ponovo u prvih 5:

Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1. MARTIĆ MATIJA (26652252919) 1.859.569 65,94 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 160.514 5,69 Skrb. račun
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 135.471 4,80 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371) 76.582 2,72 Skrb. račun
5. KONEČNY ZORAN (15721335905) 43.874 1,56 Osnovni račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473) 42.809 1,52 Osnovni račun
7. ŽUVANIĆ ROLAND (04527822480) 30.301 1,07 Osnovni račun
8. ČERNOŠEK KRUNOSLAV (62175352551) 20.700 0,73 Osnovni račun
9. JOVIČIĆ GORAN (00363869593) 20.200 0,72 Osnovni račun
10. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. (87939104217) 17.351 0,62 Skrb. račun
Ukupno: 2.407.371 85,37

New Report

Close