OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jedna ko nijedna.Kak si ti gospon Knox pesimistican.Nadan se da ste uspjeli dokupit jeftinije.[emo_smijeh]

ZABA -10%
OPTE -5%

to s ezove sinergija. [emo_palacg]

Evo gospodo,još jedan dokaz da će akvizicije tj preuzimanja biti….http://www.poslovni.hr/flipbook/broj/231%5Bemo_smijeh%5D%5Bemo_smijesak%5D

cash je cash,a sve ostalo je sex!


ZABA -10%
OPTE -5%

to s ezove sinergija. [emo_palacg]

a jesi vidio da je zaba dobila 60mil € ?!

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Iako možda na prvu zvuči apsurdno, odbijanje AZTN da odobri HT-u preuzimanje upravljanja Optimom je zapravo odlična stvar za male dioničare! To znači da će ZABA morati naći pravog kupca za OPTE umjesto ovog muljavljenja s HT-ovim upravljanjem, a onda se neće moći izbjeći javna ponuda za sve dionice. U prilog ide i presuda protiv banaka jer će se banke morati užurbano riješiti dionica firmi koje imaju da dođu do keša [emo_smijesak]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

prilično uspješna kompanija?
samo neznam gdje su milijardu kuna duga uspjeli napucat
pa to nemoš ni kamate vraćat a kamoli glavnicu
bojim se najgoreg za ovu kompaniju

Postaje sve zanimljivije [emo_cool]

Na pomolu najveća akvizicija na Balkanu u idućih godinu dana

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

pffffff………![emo_vrtimise][emo_vrtimise]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

kakvo shranje, a joj što me boli drob.uf

Priličan potop u tijeku. Kako to?


jedna ko nijedna.Kak si ti gospon Knox pesimistican.Nadan se da ste uspjeli dokupit jeftinije.[emo_smijeh]

inače ti je to bio najveći stečaj na svijetu do prije 2008. kad su američke banke počele propadat. oćeš još deset da ih nađem? šta ću s dionicom kojih ima 2,8 mil. na tržištu a bit će ih još 50 mil. kroz par mjeseci… [emo_naivan]



jedna ko nijedna.Kak si ti gospon Knox pesimistican.Nadan se da ste uspjeli dokupit jeftinije.[emo_smijeh]

inače ti je to bio najveći stečaj na svijetu do prije 2008. kad su američke banke počele propadat. oćeš još deset da ih nađem? šta ću s dionicom kojih ima 2,8 mil. na tržištu a bit će ih još 50 mil. kroz par mjeseci… [emo_naivan]
[/quote]
previše ste si vi vremena zeli za pisat o OPTE i mene ovdje javno uvjeravat kak to niš ne valja…

New Report

Close