OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega ajkulazg,

nema potrebe za reperkusijom sa ekipom koja navija za pad OPTime, danas gotovo svi mediji bruje i naslovnice pišu što se sprema OPTIMA sa HTom, to je izvrsna prilika i za jedne i druge, dugoročno OPTIMA 44 kn, gdje je ZABA sve čistila sa prodaje

[emo_smijesak]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


@grgas12

a tko si ti da "mi" tebi išta dokazujemo?i računamo?očito nemaš dionice,ne znam zašto brineš za moju i tudju investiciju…?!ok,imaš pravo na svoje mišljenje koje smo čuli i to je to hvala lijepa i doviđenja.

ovo je slobodan forum na kojem kao i svi drugi imam pravo pisati koliko želim dok god ne vrijeđam druge ili ne iznosim neistine pa mi sasvim sigurno nećeš ti braniti pisanje!
znam da te boli kad raskrinkam tvoja prozirna drukanja bez ikakvih argumenata, ali nije problem u meni koji tražim argumente u raspravi, nego u tebi koji ih nemaš!

@grgas12

Imam itekakve argumente,i ne zelim se svadjat s vama…vidjet cemo tko ce po pitanju optime biti u pravu!


@ing

Totalno ste u pravu!Znate kako kazu…psi laju karavane prolaze!?![emo_smijeh][emo_smijesak][emo_palacg]

cash je cash,a sve ostalo je sex!

Hocete racunicu po kojoj OPTE vrijedi 20 kuna.
Evo:
smanjenje cijene terminacije od 2014. za 3X (to vam je ovo po novinama) koja vrijedi nekih 20m kuna godisnje pa racuna multiplikator X 10=200m kuna/broj dionica novi cca 60m = 3 kune po dionici

Smanjenje cijene parice koja se ocekuje = cca 10m kuana godisnjeX10=199m/60m dionica =1-2 kune po dionici

Sinergijs spajanja sa HT – trosak placa, kupnje tv prava jeftinije, oreme min 20-30m kuna godisnjeX10=200m kuna/60=3-4 kune po dionici

dakle evo ti samo sinergije 10 kuna po dionici.

I da se 50% ostvari to je 5 kuna po hartiji samo sinergija

A mozda ne vrijedi ni nista…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Gospodo ,pustimo da tržište odredi cjenu ,po TA je oko 11-12 kn, mogući rast,ako do njega dođe, uzimajući u obzir strateško povezivanje sa HT, svi parametri se mjenjaju..

Svima koji su unutra želim puno uspijeha, bez nagovora na kupnja/prodaja.

kupio sam optimu na osam kuna jer očekujem da ubodem 30%…koliko zaista vrijedi ktakoročno ili dugoročno za.boli me…..a i što se sinergije tiče isto tako


Hocete racunicu po kojoj OPTE vrijedi 20 kuna.
Evo:
smanjenje cijene terminacije od 2014. za 3X (to vam je ovo po novinama) koja vrijedi nekih 20m kuna godisnje pa racuna multiplikator X 10=200m kuna/broj dionica novi cca 60m = 3 kune po dionici

Smanjenje cijene parice koja se ocekuje = cca 10m kuana godisnjeX10=199m/60m dionica =1-2 kune po dionici

Sinergijs spajanja sa HT – trosak placa, kupnje tv prava jeftinije, oreme min 20-30m kuna godisnjeX10=200m kuna/60=3-4 kune po dionici

dakle evo ti samo sinergije 10 kuna po dionici.

I da se 50% ostvari to je 5 kuna po hartiji samo sinergija

A mozda ne vrijedi ni nista…


sinergija… najskuplja riječ u korporativnim financijama.

@James Knox

Sinergija je jaka riječ,posebno kada je iskazana zainteresiranost javno ,kao što je HT učinio.

Kolko ste se uspisali navijajuči za OT,bilo bi bolje da ste si zeli po tisuću Kuna i svaki da je dokupil po koju dionicu.
Ovo nebu išlo kak mi želimo,bute vidili.

Ovdje fali jedan ozbiljan, strani ulagač. Da se takav pojavi išli bi u nebesa, doslovno 40 – 80 Kn. U međuvremenu ZABA i vjerovnici kroz kta samo cijede.Ima li ko info sta radi Martić, pa toliko ima fondova po EU i bogatih ljudi, sve sta mu triba je neko sa cca 70 milja EUR, ostatatk s poslovanjem otplate.
Triba bit optimist jer ovo je ipak Optima tel.


Ovdje fali jedan ozbiljan, strani ulagač. Da se takav pojavi išli bi u nebesa, doslovno 40 – 80 Kn.

jedino ozbiljna buddala može to platiti 40-80kn.

James Knox
Slažem se. 8Kn je plafon.

New Report

Close